Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekunk egy BMW E46os...

Van nekunk egy BMW E46os szemelygepkocsink. Sajnos mostanaban "megbolondult". Szoval ha valakinek van vmi otlete mi lehet? Vagy hol kene megnezeti meg?

Figyelt kérdés
Kezdodott azzal, h az ablaktorlo mikor olyanja van megall. Utanna jott az, h az index vagy kesve vagy egyaltalan nem jelzett a muszerfalon. De am a lampak tokeletesen mukodnek, csak a muszerfalon van lelassulva vagy nem is mutatja. Es van hogy kivesszuk a kulcsot, es utanna mutatja az elmaradt indexeket. Na ez ma reggelre le is szivta az aksit.
2013. febr. 6. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
az index elektronikai hiba érdemes megnézni, ha a lámpák tényleg jók. Az ablaktörlő néha nekem is előjött már e46on, nem tudom mi lehet. (akkor ha eső közben kapcsolgatom, és ekkor megállt ... ez nem tudom mitől. ha ablaktörlőmotor rossz az pár tízezer ft sajnos...
2013. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ablaktorlo motort kicsereltek, mot van 2 teljesen jo, mert nem az volt a baj.... Azota is benazik az index, a kozponti zarat nem bizrjuk kulcsrol iranyitani. Ha szertnenk magis bezarni a kulccsal akkor megszolal a riaszto. Olyan mint ha valami kis "virus"maszkalna benne es mindig mashol jonne elo... Valmi otlet? nem lehet vmi zarlat?
2013. márc. 3. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!