Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy hülyeség lenne e hogy...

Nagy hülyeség lenne e hogy vegyek egy Yamaha xt 600-st még mondhatni kezdő vagyok csak egy 50 cc robogóm volt?

Figyelt kérdés

És hát azon tanultam meg motorozni már amennyire.:D

Szóval nagy hülyeség ?


2013. febr. 7. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira, de az indulást sokat kell majd gyakorolnod szerintem.
2013. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem életem első motorja is egy XT600 volt , 2011 októberébe vettem azzal tanultam meg motorozni most is olyan van :)
2013. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az XT-vel nem olyan nehéz elboldogulni, de persze jobban oda kell figyelni, mint egy 50-esnél :) Számíts rá, hogy azért a gázreakció más lesz.

De annyira nem hülyeség, széles utat!

2013. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek aki válaszolt és ha valaki még szeretne javaslatot írni szívesen meghalgatom :)

És kösz neked is széles utat. :)

2013. febr. 7. 21:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Eléggé :D

Én 50-es enduróval kezdtem, aztán egy 125-ös enduróval folytattam. Ezután megszereztem a (relatív) nagymotoros jogsit. Ott 250 köbcentis motorokkal mendegéltünk. Most vettem egy 400-as versenymotort.

Minden egyes lépcsőfok között igencsak nagy különbség volt. De már az első is váltós volt. Neked pedig még az első motorod is csak egy rotyogó volt. Próbáld meg, de nehogy borulás legyen a vége. Én magamból kiindulva biztos félnék, pedig tudom, meddig kell húzni a gázt.

Csak óvatosan, először inkább könnyebb terepen próbáld ki.

2013. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Helló én is úgy gondoltam hogy először sima terepen próbálom ki megszokom a váltást meg a kuplungot s ami vele jár..... és azután csak megyek komolyabb terepre.
2013. febr. 8. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem nagy hülyeség,csak annyi hogy menj el tegyél le normális viszgát és az első párezer kilóméteren csak nagyon óvatosan vezess amíg ki nem ismered a motorod tulajdonságait.

Pesten van extrém motoros oktatás,pár órával megtudják tanítani azt hogy mire képes a masina ami alattad van,természetesen ezt különböző szinteken.

Szóval ha egy yamaha xt600-ra vágysz akkor ne szórakozz és most vedd meg míg olcsóbb.

2013. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Helló én nem az úton akarok használni hanem inkább terepen...ezért semmi értelme letennem a vizsgát rá.
2013. febr. 10. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem átlagos vizsgára gondoltam,tulajdonképpen nem is kell vizsgázni mert csak oktatnak. :)
2013. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah értem de én amúgy se Magyarországon lakok hanem Erdélyben :D
2013. febr. 10. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!