Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell olyan hangosan...

Hogy kell olyan hangosan hallatni a zenét, hogy messziről hallják, hogy jövök?

Figyelt kérdés

Akik ilyen erősen hallgatják a zenét a kocsiba, hogy 200 méterről hallom azok hogy csinálják?

Most van mélynyomó a kocsiban, és igazából a zene nem hangos, csak a mélynyomó erős, és onnan hallatszik ki a basszus, vagy tényleg kitekerik a kocsiban a zenét?



2013. febr. 8. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Igazi nyomorék vagy.
2013. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Közlekedés biztonságának gondatlan veszélyeztetése a kocsiból kihallatszó zene. Csak alacsony értelmi képességekkel rendelkező, immorális, járművezetésre mentálisan alkalmatlanok szokása ez.
2013. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Komoly hantechnika a kocsiban. Akkor hallani fogják.. Nem úgy egy kéklámpást.
2013. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem OEM hanem aftermarket cuccok vannak a kocsiban,de ez a 200 méterről hallják hogy jövök stílus azt jelzi,hogy nincs semmi egyéniséged ,de ezzel feltűnősködsz.

Van ismerősöm aki szokott hangnyomás versenyre járni ,mégse közlekedik így. Nekem is ki van minden hangszóró ,kábel,fejegység cserélve a kocsiban ,sőt van mélyláda meg erőlködő is ,még se közlekedem vele így...sőt,lakott területen leveszem a basszust,estére meg kikapcsolom a mélynyomót meghajtó erősítőt... Nem szeretem én sem ha zavarnak a pihenésben pl .

2013. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

montihun válasza:


Igazi nyomorék vagy.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.


Na, ez nagyon jó! :D

Mosolyogtam rajta egy nagyot. (Sőt, erősítettem is azt a 100%-ot!)

2013. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy szaar a többi hangszóród, egyébént jellemzően az őrült mélyet, meg a ciripelő, sipákoló, utólag beszerelt nagy teéjesítményű magas hangszórókat lehet hallani, persze a normál hangszórókat is ki szokták cserélni, aki normális hifit épít a kocsijába, de ez a kérdés azért elég darvin díjas már bocs :D
2013. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nekem akar valaki muzsikálni akkor, csak üveghangnál váltson :D

Egyébként (bevállik) Opel Astra Caravan 1.6 twinport, 8 hangszóró, Lg rádió. Ennél minden kihalatszik :d

Egyébként , ha semmi nem hallatszik ki akkor az azt jelenti jó a szigetelés :D

2013. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

"Közlekedés biztonságának gondatlan veszélyeztetése a kocsiból kihallatszó zene."


ja persze, meg ha illatosítót teszek a kocsiba az is

2013. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az illatosító nem hallatszik át 500 dB-el a másik járműbe! Legalábbis felénk nem ilyenek az illatosítók...
2013. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ucccsó ! én egyszer egy autó szagát (illatát) a járda másik oldalán is éreztem :DD
2013. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!