Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges, hogy ez egyféle...

Lehetséges, hogy ez egyféle kopásjelzés?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a betét mikor lekopik van benne valami ami ilyen nyomot hagy és így jelezvén, hogy csereérett?

[link]



2013. febr. 9. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, az a horony gyárilag van a féktárcsában!
2013. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Középen a karc, biztos nem mivel kb 2 hónapja van rajta.
2013. febr. 9. 18:11
 3/19 tjzee válasza:
A betéteken szokott lenni egy kis lemezke, ami ronda csikorgó hangot ad, ha lekopott a betét. A tárcsán nem hagy nyomot.Ezt mutasd meg hozzáértőnek, vagy vedd ki a betétet és nézd meg a felületét.
2013. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szántóvető ***** válasza:
ha a betét lekopik akkor csak a vas marad.nincs csúnya hangja fékezéskor?
2013. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ott a bibi, hogy autószerelőnek tanulok így én tudom, hogy mi merre hány méter. Csak az autó nagyapámé és vele az Istenért nem tudom megértetni, hogy baj lesz...

De igen. Van amikor fékezéskor már hallani a fém-fém kapcsolatot...

2013. febr. 9. 18:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Csikorgó hangot már évek óta ad. Múltkor benéztem a felni furatokon és pont ráláttam az egyik betétre erre ami a csík felöl van. MAjdnem vasra van kopva...
2013. febr. 9. 18:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Én ezt szabályos V alakú horonynak nézem, (már amannyit a kép minősége enged), de szerintem a fékbetét alaplemezén nem lehet ilyen kemény "esztergakés"
2013. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor kő lehet benne? Amúgy meg teljesen mindegy ezen az oldalon alig van pár mm ferrodol...
2013. febr. 9. 19:11
 9/19 szántóvető ***** válasza:
nincs ott kő,betétkopás ez.
2013. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor mégis csak jól láttam, hogy vasközelben van az a betét...
2013. febr. 9. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!