Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges, hogy ez egyféle...

Lehetséges, hogy ez egyféle kopásjelzés?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a betét mikor lekopik van benne valami ami ilyen nyomot hagy és így jelezvén, hogy csereérett?

[link]



2013. febr. 9. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi autónkon is ugyanígy nézett ki és csikorgó hangot adott, de aztán a szervizben kijött a szerelő és 1mp alatt rámondta, hogy kopás. Kicserélték a betéteket azóta perfekt.
2013. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a vicc? Pénteken volt műszakin és nem szóltak érte semmit... Milyen átvizsgálás ez?...
2013. febr. 10. 10:58
 13/19 szántóvető ***** válasza:
Műszakin műszerrel nézik a fékhatást,lehet hogy még a határon belül voltak az értékek.a szemrevételezést meg elfelejtették :)
2013. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Elég szomorúnak tartom, hogy a szemrevételezés elmarad...

Nyaranként egy kamionos cég telephelyén a műhelyben szoktam dolgozni. Ott mikor műszakira készítjük minden féket átnézünk, kormány szerkezetet stabilizátort mindent. Meg mikor valamiért le van véve a kerék pl gumicsere akkor is átnézzük a fékeket.

2013. febr. 10. 11:55
 15/19 szántóvető ***** válasza:
kamion 40 tonna,ha az megindul a lejtőn akkor kopott fékekkel nem áll meg.Sok kamionos halt már meg így.
2013. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Láttam nyáron egy pár elég bizar féket... Szerencsére ennál a cégnél adnak a biztonságra, de tudnék mondani olyat ami szerintem a mai napig szétrepedt tárcsával fut...
2013. febr. 10. 12:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Itt a betét vasa szépen belemart a tárcsába, viheted felszabályozni a tárcsát csere előtt.
2013. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én vinném, de nagyapmé az autó ő meg hallani sem akar a cseréről mert hogy rátették fékpadra és jó az érték... Minek azt bántani. Majd egyre gyakrabban fogja a vas a tárcsát fogni majd meghallja, hogy miért mondtam és lehet komplettben cserélni.
2013. febr. 10. 16:20
 19/19 anonim ***** válasza:
Bizony :)
2013. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!