Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon tud vezetni.


http://www.youtube.com/watch?v=gpAzXqIcWzc


2013. febr. 13. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg jól tud vezetni. De majd figyeld csak meg, jön a felháborodás, hogy "hátdehát városban ilyet csinálni". A hozzászólások nagy része vagy erről fog szólni, vagy arról, hogy "bezzegahondasokkaljobbmintabéjemvé".

Egyébként ha már szóba került: ezt a "hiperillegál-sztrítrészing-fuck cops-kemény vagyok, mer' uccán nyomom" vonulatot sosem értettem az autózás terén. Ha valaki meg akarja mutatni, milyen kemény gyerek és mennyire jól tud autót vezetni, menjen versenypályára, aztán ott legyen nagylegény. Akkor is, mikor esetleg a klímás-hifis, majd' két tonnás M5-ösét (jó, tudom, ez még E34, tehát közelebb áll a másfél tonnához, mint a kettőhöz) egy pár száz kilós, bukócsöves, pályafutóműves Swift vagy Astra könnyedén autózza körbe a szűk kanyarban. De akárhogyan is legyen: nem közúton kell májerkodni, az nem arra való.

2013. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, hogy attól tud valaki vezetni, hogy áthajt az összes piroslámpán meg dupla záróvonalon. A vezetni tudás nem ez.
2013. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ezt csak az alapján lehetne megmondani, ha látnánk a "kiamradt jeleneteket", amik tele vannak koccanással, ütközéssel. De a látottak alapján azért tud.


Amúgy ang ymákja is van a csávónak.

2013. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Tehetséges eléggé. Viszont... Én megnézném, hogy egy gyengébb autóval is megtudná-e ezeket csinálni. Ilyen előrenyomulásokat én is szoktam néha, mikor sietős a dolgom, meg záróvonalasakat. Na nem ennyire meleg helyzeteket, de szoktam, ha sietek valahova, a 136 lóerős autómmal. Az ilyen durvákhoz kell rengeteg lóerő, ami ebben az autóban megvan, de én akkor ismerném el a figurát igazán, ha egy átlag, 100 körüli lóerős autóval is tudna ilyen figurákat.
2013. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Sima feltűnési viszketegség. Persze a swfitből nyilván a feltuningolt 1000 éves bmw-vel keménykedő arc a király.
2013. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
jól vezet, de szerintem így az emberek többsége tud
2013. febr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tökjó hogy mindenki 100m követési távolságot tart
2013. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Ez az ember NEM vezetni tud, hanem az autót kezelni.

Viszont ha rajtam múlna, akpásból elvennék töle a jogositványt is, meg az autót is, mert amit csinál, az mások életének veszélyeztetése. PL. egy kanyarba be csúszni felelötlenség, mert ilyen esetben a kocsik kormányozhatatlan, ha netán egy kisgyerek (vagy bárni más) lenne a másik úton, annak még esélye sem lenne arra, hogy ne legyen elütve.


Az ilyen emberek kimeritik a közveszélyes fogalmát, és elég szomorúnak tartom, hogy van, aki ezért még csodálja is.

2013. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

4-es! Miután a drifthez alapból nem jó egy első kerekes autó, valószínűnek tartom, hogy nem fogja azzal megismételni! Tekintetbe véve azt is, hogy fizikailag lehetetlen az ilyen jellegű kigyorsítás is, mivel a hátrafele ható erő az autó orrát emeli meg!


Ha a 100 lóerős gép hátsókerekes, viszont kicsi az össztömege, akkor meg miért ne tudná megismételni?


Szerintem csak lázadásképp írtad te azt... :)

2013. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen barmot azért megpróbálnám nekitolni az első lámpaoszlopnak, ha messziről látom, hogy jön... Legalább addig ki lesz vonva a forgalomból, amíg javtják a kocsiját.

Komolyan, zebrára driftelve érkezik????

Hol vannak ilyenkor a rendőrök? Egyszer elkapnák, oké jogsielvétel, pénzbírság. Következő alkalommal gyorsított eljárásban életveszélyt okozó cselekedetek miatt kiszabható legmagasabb büntetést adni neki. Aztán 5-8 évig driftelgethet kedvére a csúszós zuhanytálcán a börtönben...

2013. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!