Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nag problemam van! Nem megy a...

Nag problemam van! Nem megy a ventilator au autoba az 1-2-es fokozat kepzeljetek. Csak a 3 dikon indul el de az meg nagon hangos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most mit tegyek?mi lett vele hogy az 1-2es fokozaton nem meg?erdekes szuksegem lenne ra mivel surgos a dolog.

Koszonom a segitseget!



2013. febr. 14. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 3. a legmagasabb fokozat, akkor megvan a hiba: a ventillátormotor előtétellenállása égett ki. 1. és 2. fokozatban ezen keresztül megy az áram a motorhoz, ezért pörög alacsonyabb fordulaton, 3. fokozatban viszont ezt kikerülve kapja a delejt, ezért megy, mint az állat. Ki kell cserélni és megoldódik a probléma.
2013. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3mas 4 es fokozat is van.

Koszi a segitseget opel astrarol lenne szo Disel auto

Hat hol kell azt kicserelni?Hol van aza a ventilator?

Az ablaktorlo alatt? vag bent valahol a kesztyutartonal?

Koszi megegszer a segitseget!

2013. febr. 14. 14:35
 3/9 A kérdező kommentje:

ezekelott is a 3mas nagon fujt tudod szoval hangos meg vihar is jart vele,

ami nem illik elegge

nekem nem tetszik a viharozas szejjel fujja a aszememet

de nem ertem az 1 es 2 es miert nem meg mit kene tenni?

2013. febr. 14. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
autóvillamossági szerelő...jobban jársz.
2013. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szolhatnal valami magyar Csavonak aki ert hozza mert en 2500kmterre vagok es legalabb belenulnak vagy a biztositekokot megsasolnam Meg rendelnek neten valamit es en is,

de elis vihetem valami sikkes szerelohoz nem valami kejenche

2013. febr. 16. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
te amúgy valami fogyatékkal élsz?
2013. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írták a megoldást.


A biztosítékot hiába nézed, nem az egyes fokozatok, hanem a ventilátor motor van biztosítva, de az nem ment ki, mivel 3-4 fokozaton működik. A két előtét ellenállást kell cserélned. Ennek nem javaslom, hogy nekiállj, ugyanis azt sem fogod tudni, hogy milyen ellenállást vegyél, vagy, hogy honnan tudod melyik a rossz. Keress egy hozzáértőt!

2013. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagon szepen koszonom a valaszodot!

Np latod ez a beszed legalabbb ha elmegek az oreghez valahova hog szerelje meg legalabb nem csintalankodhat velem mert hanyadan fogok alni es tudni fogom hog az ellennallas a szamit

nem razhat-nak at

koszi de en miert nem tudhatom meg hol az ellenalvas?

Koszi aa tippet!

2013. ápr. 25. 19:26
 9/9 anonim válasza:
Ugyan ez a probléma viszont én biztosítékra gyanakszom mert egy fokozat sem meg... be se kapcsol a ventilátor nem hallom hogy búgna.. Viszont nem tudom melyik biztosíték a ventilátoré
2017. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!