Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglehet szerezni így is a...

Meglehet szerezni így is a jogsit?

Figyelt kérdés
17/l.Nincs autónk nem tudok vezetni viszont ha meglenne a jogsim akkor kapnék egy autót.Félek a vezetéstől mert még nem vezettem.Meg lehet így is tanulni vezetni hogy téll nem tudok semennyire se vezetni?Nem fog az oktató elküldeni a fenébe...
2013. febr. 18. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem küld el, más is kezdi így
2013. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de semennyire sem tudok vezetni
2013. febr. 18. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért van az oktató hogy megtanítson. Én 32 voltam mikor tanultam, és előtte soha nem vezettem. Mindenből elsőre átmentem.
2013. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Belőled él az oktató...miért küldene el?
2013. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolából sem vágják ki a gyereket, ha nem tud még írni-olvasni hiszen azért megy oda, hogy megtanulja:D

Kismillióan úgy mennek autósiskolába, hogy előtte alig láttak még autót belülről.

2013. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elméletileg úgy is mész oda hogy nem vezettél, mert nem vezethetnél, de a gyakorlat másképp mutatja.

Én ebben nem tudok nyilatkozni, de mindent meg lehet valósítani, csak akarni kell megfelelően, de annyi előnyöd lesz, hogy nem kell a rosszról átszokni a jóra, tehát nem rossz helyen fogod majd a kormányt egykézzel, hanem jó helyen kétkézzel, és nem azt tanítják meg neked 5 órán keresztül hogy nem úgy tekerjük a kormányt hogy egy kézzel, mint a kamionosok, hanem két kézzel. Nekem kb. annyiból állt a jogsi hogy az itthoni vezetési stílusomról átszoktatott az oktató a hivatalosra, értelme nem volt, mert kb. 500 métert ha mentem úgy azóta hogy két kézzel fogom a kormányt, de a vizsgán nem ezt követelik.

2013. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ott a pont az elöttem szólóhoz!


Én 17f vagyok nyáron kezdem a jogsit és még soha nem ültem volán mögött,

Ha az ember nulla tapasztalattal ül kormány mögé, hamarabb tanulja meg, amit megkell tanulni, mint aki már sunyiba vezet

Osztálytársamnak megvan a jogosítványa, de mondta amikor elsönek tolatott, (rutinosan, ö szokott beállni a szülei autójával a kertbe)tenyerével tekerte a kormányt, megkérdezte töle az oktató : Te mit csinálsz??

Röviden ennyi, sok szerencsét!

2013. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha legyőznéd a félelmed! aki fél soha nem fog megtanulni jól vezetni,sőt másokat is veszélybe sodorhatsz!
2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát ha másokat is veszélybe sodorhatok akkor szerintem inkább hagyom az egészet
2013. febr. 18. 20:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Abszolút nem tudtam vezetni, amikor elkezdtem órákat venni, nekünk is alig pár éve volt autónk, amikor elkezdetem tanulni, tehát nem gyakorolhattam (és utána sem gyakoroltam családi autón), ja és is f*stam, mint az állat. Azután meglett a jogsi, és amikor először beültem az autóba eldönthettem vagy fosok és megölök valakit és magamat is, vagy összeszedem magamat és vezetek. Azóta sok -sok 10ezer km-t levezettem balesetmentesen. Sok szerencsét!


30/F

2013. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!