Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglehet szerezni így is a...

Meglehet szerezni így is a jogsit?

Figyelt kérdés
17/l.Nincs autónk nem tudok vezetni viszont ha meglenne a jogsim akkor kapnék egy autót.Félek a vezetéstől mert még nem vezettem.Meg lehet így is tanulni vezetni hogy téll nem tudok semennyire se vezetni?Nem fog az oktató elküldeni a fenébe...
2013. febr. 18. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Ha egy ostoba beírás miatt hagyod az egészet, akkor tényleg el se kezd! De!

Elvileg nem is vezethettél volna egy centit sem. Én azt, aki úgy ül be az oktató mellé, hogy tud vezetni, úgy elhajtanám, hogy soha nem kaphasson jogsit. De attól is elvenném, aki tanította. De ez legyen az én hülyeségem, a világ nem ilyen.

Én 49 évesen tanultam meg vezetni, nulla kilométerrel természetesen. Az autó csak egy gép. A kezelésébe bele lehet jönni. Ha mindenkit veszélybe sodorhatsz, akkor el sem kezded – írod. Az oktatás úgy egyötöde a gépészkedés, a többi pedig annak a megtanulása, hogyan nem lesz baj.

2013. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Úgy van, te sem adtál volna Sebastian Vettelnek jogsit?
2013. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utsót nem nagyon értem am többieknek köszi hogy bátorítotok sztem igazatok van :)
2013. febr. 18. 23:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Vannak páran akik 16 évesen már egy-egy kategóriában (rallikrosz, Formula autó,stb) országos szinten is élmezőnyhöz tartoznak. És ugyebár nincs jogsijuk, mert autóversenyzéshez nincs is szükség rá...és 16 évesen gond nélkül megcsinálnak egy kézifékes elindulást emelkedőn, Y-fordulót, és ha kell 90 fokos parkolást is két autó közé, akár kézifékkel is :)
2013. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!