Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik motorkerékpárhoz...

Létezik motorkerékpárhoz külön kuplungcsúszásgátló adalék?

Figyelt kérdés
A motoromba csúszásgátlós, ásványi, 10w40-es olaj kell, de ellen palackja 2800 forint. Nekem 3 ilyen palack kell, az meg azért már elég húzós. Nincs egy külön adalék, amit hozzáöntve a sima olajhoz ugyanazt kapom? Mert nagyon olcsón tudok jó minőségű sima 10w40-es olajat. Van ilyen csúszásgátló folyadék külön?
2013. febr. 19. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Elösszőr is:

Mibe szeretnéd beletenni?2t?4T?

2t-be általában 80w90 vagy még beletesznek max félszintetikus 10w40-es hajtóműolajat.

Én amondó vagyok hogy azt tegyél bele amit a gyári könyve leír.

[link] itt nézz körbe mert vannak jó olajok,de a jó olaj sehol sem olcsó.

2013. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen 4T motorról van szó. A gépkönyv elég sokféle olajat ír, de a legideálisabb neki a 10w40-es. Csak akkoriban ásványi van tervezve, a motor meg azt jobban szereti.
2013. febr. 19. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz beletehetsz szintetikusat is ha újabb gépről beszélünk.

Azt tudom hogy Mz-be önthetek 10w40-et is csak ásványit mert akkor megcsúsznak a lamellák.

Googlizzed be azokat az olajokat amiket a gyári könyve ír és azokból válogass szerintem.

Elsőre Én ezt találtam

[link]

2013. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
84-es masina, így mindenképpen ásványi olaj kell bele. Egyébként ezt ajánlják nagyon bele: [link]
2013. febr. 19. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem egy olcsó...

Elméletileg csak a kuplung miatt kell hogy ásványiban fusson a dolog,azon kívül hogy 10w40-raksz bele nem hinném hogy sokat változtatna bár azért egy szakszervizest meg lehetne kérdezni

2013. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!