Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet gond? Generátor?

Mivel lehet gond? Generátor?

Figyelt kérdés
Van egy 24! éves Toyota Starletem nagyon jó állapotú. Eddig nem is volt vele semmi gond. Ma reggel elindultam munkába, mentem kb. 10 km-t és leparkoltam ahol szoktam, majd leállítottam, majd észrevettem hogy egy kicsit előrébb kellene menni és újból el akartam indítani, de nem indult, úgy mint mikor lemerül az aksi teljesen. Egyszer már csinált ilyet kb 1 hete de akkor előtte 3 napig nem volt beindítva és hideg is volt, tehát azt gondoltuk azért merült le. Most valószínüleg a generátor nem tölti vissza? ( bocsi ha hülyeséget írok, de nő vagyok, és annyira nem értek hozzá )

2013. febr. 21. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Meg kellene mérni az akksi feszültségét.Ha lemezerült, akkor tovább menni.

Járó motornál rámérni hogy tölti e az akksit a generátor.

Ezt egy kocsihoz értő emberke 10 perc alatt megoldja.

2013. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De eddig még nem sikerült elvinni szerelőhöz, majd csak holnap vagy szombaton tudja megnézni. Csak érdekel hogy vajon mi lehet a baj. Az akksi 1 éves.
2013. febr. 21. 14:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig ilyen 10km es utakat mész akkor egyszerűen nincs elég ideje a generátornak felölteni az akkut. Önindító viszont nagy teljesítmény (még egy kis Suzukinak is 800-900W) tehát a megoldás, egy akkutöltő.
2013. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja hát igen azt nem is írtam hogy az önindító sem a legjobb, azt ki kell cserélni mindenképp.
2013. febr. 21. 15:05
 5/13 pagan ***** válasza:
az akksit célszerű időnként tölteni áramról mert a generátor nem teljes megoldás,nem jó koppra meríteni az akksit mert könnyen tönkremegy ha ezt többször megjátszod,alkalmanként mikor eszedbe jut tedd töltőre,télen szerintem ez kell,én így szoktam és még soha nem volt gondom az akksikkal
2013. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha mindig ilyen 10km es utakat mész akkor egyszerűen nincs elég ideje a generátornak felölteni az akkut."


Baromság. Én 5km-nél többet sose megyek, mégse kellett még soha rátöltenem az akksira.

2013. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szántóvető ***** válasza:
valószínű generátor.viszont önindítót nem kell másikat venni,ha lassan teker akkor meg lehet javítani.
2013. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ha generátorral van gond, és én reggel felrakom töltőre az akksit, akkor meddig fogja bírni?
2013. febr. 21. 15:19
 9/13 anonim ***** válasza:
"Baromság. Én 5km-nél többet sose megyek, mégse kellett még soha rátöltenem az akksira." Okoska, neked biztos nem 24éves Starleted van...
2013. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" Okoska, neked biztos nem 24éves Starleted van..."


Nem mindegy mim van? Semmi összefüggés nincs...

2013. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!