Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet gond? Generátor?

Mivel lehet gond? Generátor?

Figyelt kérdés
Van egy 24! éves Toyota Starletem nagyon jó állapotú. Eddig nem is volt vele semmi gond. Ma reggel elindultam munkába, mentem kb. 10 km-t és leparkoltam ahol szoktam, majd leállítottam, majd észrevettem hogy egy kicsit előrébb kellene menni és újból el akartam indítani, de nem indult, úgy mint mikor lemerül az aksi teljesen. Egyszer már csinált ilyet kb 1 hete de akkor előtte 3 napig nem volt beindítva és hideg is volt, tehát azt gondoltuk azért merült le. Most valószínüleg a generátor nem tölti vissza? ( bocsi ha hülyeséget írok, de nő vagyok, és annyira nem értek hozzá )

2013. febr. 21. 14:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az akksi meg lett mérve, 12,75V. Járó motornál 14,60V. Tehát a generátor tölt. De az önindító nagyon köszörül, lehet hogy több áramot vesz fel mint amennyit visszatöltene 10km-en.
2013. febr. 21. 16:26
 12/13 anonim ***** válasza:
nézesd meg az öninditót az lesz a hunyó/egyébként nekem is volt starletem, imádtam/
2013. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Önindító lehet ludas.

én is napi 5km-re járok melózni.

Még ne töltöttem akksit, csak a gyári 7 éves akksi adta meg magát a hidegben, igaz nem telejsen,mert pecára a mai napig használom.

2013. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!