Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra classic f szélvédőm...

Opel astra classic f szélvédőmosójánál azt a kart 6-7-szer meg kell húzni, hogy jöjjön az szélvédőmosó víz. Ki vannak mosva a csövek, motor, szűrő. Észrevételem:Ha hideg van 6-7 próbálkozás, ha meleg van 1-2 után jön a folyadék (-40fokos). Mi a gond?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Motorja gyengélkedhet. Esetleg próbáld meg lehúzott csővel a motorjánál közvetlen. Itt azért kiderül hogy hol van a szűk keresztmetszet.
2013. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem próbáltam, hogy a csövet lehúzzam, de nem értem a hőmérséklet ingadozás hatását.A folyadék nincs belefagyva, mégis ha esik a hőmérséklet akkor 6-7-8-szor kell biztatni hogy végre jöjjön a folyadék. Ha meleg (+8) fokvolt akkor jött egyből.Ez hogy lehet?
2013. febr. 12. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus opel betegség. Én is ezzel küszködöm. Csak a hideg teszi, valószínűleg ennek hatására valami olyan is összeszűkül aminek nem kellene.
2013. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a golyós szelepet a csőben, vagy ha nincs tegyél bele egyet, és nem fog visszafolyni a tartályba a folyadék, ezér nem kel minden alkalommal újra feltöltenie a rendszert.


Szerintem.

2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászolásokat DE ha tipikus opel betegség....2004-től van meg nekem az autó, újon vettem rddig nem volt ilyen gondom.Szerintem ha egy gyártási hiba akkor már rég kellettvolna jelentkezni a problémának. Tegyek szelepet.... Elméletileg hamarabb kellene jöjjön a viz...de pl ha kiüritettem a csöveket tartályokot mert kimostam, ha olyan kedve volt az első meghuzásnál (ttehát meg kellett töltse a csöveket) már priccolt is. Tehát ha jol működik akkor gyorsan fellöki a szélvédőre. Ha nem akar müködni akkor lőhetem.
2013. febr. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!