Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek?

Milyen első autót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom millió ilyen kérdés van már, de igazából olyannal nem találkoztam még mint amire én lennék kíváncsi.

Kritérium az autónál a diesel üzem, lehetőleg növényi olajjal is elmegy (természetesen a jövedéki adó befizetésre kerülne). Igazából azért diesel mert mezőgazdaságból élünk... Mivel lassan én is belefolyok a családi vállalkoásba, hasonló paraméterekkel milyen pick up vagy terepjáró.

Még így a végére, az igaz lehet, h a régi diesel mercik elmennek fáradt motor olajjal is? [megfelelő szűrés és üzemanyag előmelegítéssel]



#pickup #növényiolaj kocsiba
2013. febr. 21. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
fáradt olajjal csak a régi dieselek mennek el, az újak nem bírják
2013. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt gondoltam...:)
2013. febr. 21. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valóban elmennek a régi Mercik mindennel, max apró átalakitásokra van szükség. Ha meg terepjáró kell, akkor valami régi Nissan Patrol, bár arról nem tudom konkrétan, hogy elmegy e akármivel, de szerintem megy.
2013. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gomzoli ***** válasza:
Nem, a fáradt motorolaj nem jó üzemanyagnak. Még ha be is indulna vele (amit erősen kétlek), olyan füstfelhőt csinálnál vele, mint ide Kenya.
2013. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!