Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Többpólusú gyertyát érdemes...

Többpólusú gyertyát érdemes venni?

Figyelt kérdés

néhány ezerrel lenne drágább mint ha sima gyertyák.

de jobb? ér annyival többet az ilyen? a 2-3-4 pólusúak?

egy '92 es opel F astráról van szó 1.4 benzin.

vagygondolkoztam még az iridiumos gyertáykon, de darabja 3 ezerért, kicsit riasztó...:/



2013. febr. 21. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fog egyiktől sem jobban menni.

Gyári állapotú gyújtóberendezésnél tökéletesen elég oda az a feszültség és gyertya, amit bele tervezett a gyár.

Épp emiatt én inkább kimérném/méretném a gyújtókábeleket és a trafót/gyújtáselosztót ellenőriztetném (ha úgy érzed hogy gyengül az autó). Gyengülést okozhat egyszerűen elöregedett gyújtáskábel.

Többpólusúval lehet csak rontanál a helyzeten, azoknak magasabb feszültség kell hogy tökéletesen működjenek.

2013. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyárilag bele való gyertyát kell beletenni! Mérnökök nem véletlenül azt ajánlották hozzá.
2013. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
92 opela kár bármilyen extrára is költeni...21 éves rozsdaboglya...
2013. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta, hogy agyárilag előírtat kell beletenni. Igaza van, a mérnökök rengeteget dolgoztak rajta, mire megtalálták a belevalót.

Na jó, én is variálnék, mint régen tettem, de ma már nem tudok...mert az én hulladékomba 5900.-FT egy gyertya.Iridium, kétkörmös.

2013. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy ha dédelgetni szeretnéd, akkor minimum SUSTINA olaj, minimum 98 as benya, iridium gyertya...új lég-és olajszűrő(sz@r olajhoz mindegy)csere. menni fog mint a szél.a 0W30 as szintetikus olajat valószínű enni fogja, de egy próbát megér.
2013. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mityka86 válasza:
C14NZ 1 pólusú gyertya, nekem is azok vannak
2014. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!