Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megpróbálnom a városban elereszteni magam?

Figyelt kérdés

Van egy 170 lovas passat-om teljes körű kaszkóval szal pénzz nem számít.

És fogadtunk haverommal h. át merek e meni úgy városan h. izomból agresszíven előzgetek össze vissza.

És a kérdés az h. ha pl nekimegyek valakinek de nem sérül meg senki csak kocsik törtek akkor nem csukhatnak le ugye?


2013. febr. 19. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lecsuknak gondatlan veszélyeztetés miatt. Nem véletlen a sebességkorlátozás, ha nagy sebességgel ütközöl nagyobb a valószínűsége hogy meghal valaki minthogy sértetlen maradjon mindenki. Így is elég sok hülye sofőr száguldozik akik miatt a vétlen autósok halnak meg, nem kell még egy idióta.
2013. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egy fának vagy villanypóznának csapódsz.... agresszívan :)
2013. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szokratesz ***** válasza:
100%
Ha ezt komolyan mondod akkor remélem hogy egy villanyoszlopora fog csavarodni a full passatátod és nem egy ártatlan ember(ek) szenvedik meg az őrült ötleted.
2013. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után(amit írtál) én örökre eltiltanálak a vezetéstől!

A barátom le is lőne!

2013. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként szemtanúk elmondása alapján közúti gondatlan veszélyeztetés miatt bekísérhetnek...
2013. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudsz vezetni, simán végig lehet úgy menni, hogy egy karc ne legyen az autón, természetesen padlógázzal.
2013. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömék játszottak olyat, hogy ki mer átmenni fékezés nélkül a STOP táblánál. Szerencsétlen szomszéd csaj pont arra jött a barátjával, és csatt. A tűzoltók vágták ki őket a kocsiból - városban!-, szerencsére megúszták törésekkel, zúzódásokkal ( mondjuk az ilyen mindkét combcsont-és medence törés nem épp a szerencse kategória ).


A vétkes sofőr, nemrég vonult be letöltendőre, remélem f@szrahúzzák rendesen.


Ha a pénz nem számítana, akkor nem 170 lovas Passatod lenne :P Azért megnézném az arcod amikor teli betalálod egy 2 mázsás cigány Q7-esét, aztán az a város közepén meganalizál a Passatod motorháztetején :)

2013. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Városban is el lehet magad ereszteni, vasárnap reggel, alig van autó az úton, akkor én is kicsit toltam neki, betettem körforgalomba is olyan 40 körül(elég kis körforgalom) aztán kifele toljad neki, de nem mentem 60 fölé, nekem valahogy nem hiányzik az, hogy mást veszélyeztessek, inkább ha baromkodni kíván kedvem, elmegyek egy nyugis, szinte kihalt helyre.
2013. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A gázt nyomni minden hülye tudja, ahhoz nem kell ész.
2013. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért biztos ami biztos, az oldalt lementettem, hátha kimoderálják. Ha esetleg a közeljövőben egy Passatos súlyos közlekedési balesetet okoz, és a szándékosság bizonyíthatóságával éveket nőhet az állam költségén üdülés ideje, már megérte.
2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!