Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cross motorosok egy kis...

Cross motorosok egy kis segítséget tudtok adni?

Figyelt kérdés
nemrégen vettem egy 250es honda crfet ( 2007 ) eddig futóval huztam vontam versenyekre,edzeni stb .. msot viszont egyszerűbb lenne egy dobozost vennem,viszont nemtudom,hogy erre melyik autó lenne a megfelelő amiben kényelmesen elfér egy cross gép ,megfizethető és nem egy transporter méretű .. előre is köszönöm
2013. febr. 22. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

skodának vannak pick upjai de az az igazság hogy ezeket is érdemes inkább megnézni mert lehet hogy átlóba pont belefér,vagy esetleg valami opel combóba.

Viszont egy kisebb dobozos is elég ha kiveszed az elsőkereket és úgy teszed bele,szerintem.

2013. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Kawasaki KX450F hosszában kényelmesen bemegy. 3 motor is szállítható vele viszonylag kényelmesen. Plusz a cuccok is.


Egyébként meg jó kis kocsi. Kisteher lettére meglepően jól megy:) Nem is eszik sokat. Néha kisebb elektronikai gondok voltak az enyémmel azon kívül semmi különös.

Kifejezetten kényelmesnek nem mondanám. Úgy kell benne ülni mintha az ember karót nyelt volna.

Nekem a célnak megfelel. Nem járunk vele messzire, addig meg kibírható. Egyébként jó kocsi, teszi a dolgát. Egy igavonó barom:) Többet ne is várjon az ember tőle.


Ajánlom neked. Viszont ha rendszeresen mentek hosszabb utakra akkor azért annyira már nem:)

2013. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!