Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207esen a kipufogó...

Babetta 207esen a kipufogó végében lévő lemez valami mi célt szolgál? Illetve ha kiveszem akkor az árt a motornak? Mert mikor elhagytam véletlenül akkor kellemes meglepetés ért menet teljesítmény dologban :D

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg gondolom hangzás dologban is.


Hát ezekért van ott kb.

2013. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is jártam így..persze én szándékosan vettem ki, mert jobb volt a hangja..tönkre nem fogod tenni, mert nem lehet.ha tetszik akkor járj így vele. ha nem, akkor tedd vissza a fojtást, és kész. halkabb lesz, de kicsit lomhább.

szóval jó az a gép, nem tudsz neki ártani.

2013. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ha nem árt neki akkor természetesen vissza nem teszem mert olyan hangja van mint a 350-es testvérének :D
2013. febr. 22. 21:01
 4/5 bajuhovszki györgy válasza:
Ha felakarod hivni magadra a figyelmet a rendöröknél akkor csak hagy szóljon , de ha halkabb akkor nem nagyon figyelnek rád, kicsit lassabb lesz de olcsóbb))))
2013. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kitakarítod (kiégeted) a kipufogóból az olajsarat és úgy teszed vissza, akkor két meglepetés is fog érni:

1.) Csendes lesz

2.) Jobban fog menni

2013. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!