Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenben "B" kategória...

Debrecenben "B" kategória forgalmi vizsgáról és a vizsgabiztosokról kell tudnom valamit?

Figyelt kérdés

Hali!

Nemsokára forg. vizsgám lesz, arra lennék kíváncsi, hogy a vizsg. biztosok mennyire szeretik buktatni a vizsgázókat és mennyire meglapozott az. Debrecenben is divat egy x összeg befizetése vizsga előtt, hogy "sikeresebb" vizsgát tegyünk? Rengeteget olvastam itt az oldalon, és meglepődtem, hogy bőségesen vannak v. biztosok akik, bármennyire is vezess jól buktat ha nem villantasz bankót.

Személyes vélemények vannak ezzel kapcsolatban?

Köszi!



2013. febr. 22. 22:49
 1/3 Kolibri71 válasza:
Szerintem vezetni tudjal, a kreszt hibatlanul, ne csinalj semmit rosszul, es akkor mindegy, ki a vizsgabiztos es milyen. Ha nincs tamadasi felület, nem tud tamadni.
2013. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem fizettem kenőpénzt és átmentem elsőre, hiba nélkül.
2013. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak úgy megbotránkoztatnak azok amiket itt olvasok, ilyen hogy szinte nem is húzott hibavonalat, és arrafel húzza meg a vizsgázót, hogy nem rendelkezik megfelelő habitussal illetve nem magabiztos :-S
2013. febr. 25. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!