Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a babetta...

Mi lehet a baja a babetta 210-esemnek?

Figyelt kérdés
Vettem egy babetta 210 est kb 1 évvel ezelőtt elég rossz álapotban volt kivülről de a motor tökéletesen működött egy egész nyarat végig is jártam vele.Mikor hidegebbek lettem úgy döntöttem felújitom.Lefestettem,lekrómoztattam a kerekeket,rozsdátlanitottam a benzintartály belsejét,karburátort szétszedtem kitisztitottam,tömitést is a karburátorban és a motorban cseréltem.De most nemtudom miért de valami a motorral van.Beindül és alapgázon megy is rendesen de mikor gázt adok a fordulatszám leesik és lefullad.Mi lehet a probléma?
2013. febr. 24. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg a főtengelyszimeringnél van valami gubanc, fordítva lett beleszerelve, vagy pedig egyszerűen rossz.
2013. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2 Lehetséges baj lehet .1 A karbit mikor szétszedted el állítottad a levegő benzin arányt .2 Ha megszakítós a gyújtásod nagy a hézag .
2013. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a főtengely szimeringek nem lettek cserélve,a levegő benzin arányát bedig már próbáltam álitani de nem sok sikerrel.A gyújtásom bedig az ujabb modellekhez hasonlóan tirisztoros.
2013. febr. 24. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megszakítós babettát nem ismerek csak TRANZIMO-sat, vagy TIRISZTOROS-at

Sőt a 210 ha jól tudom csak tirisztorossal jött ki


Ezt csinálhatja az is ha nincs fojtás a karbi előtt, tehát ha a műanyag nem jól illeszkedik fel a karbi előtt akkor csinálhatja így. Nekem a volt babettámon pl ha nem volt a műanyag előtte akkor alapjárat volt de elindulni sem tudtam mert lehörgött.

2013. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!