Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes ilyen autókat venni?...

Érdemes ilyen autókat venni? (BMW)

Figyelt kérdés

Szóval első autó vételét tervezgetem, és érdekelne kinek mi a véleménye és főleg tapasztalata a következő típusokról:

320d dízel 2000-es motor (136 LE)

318i benzines 1.8-as motor (116 LE)

318tds dízel 1.7-es motor (90 LE)

Átlagosan 200e Km van bennük , 1997-2001-es évjáratúak.Kombikról lenne szó, olyan 1-1,2 millió Ft-ot szánnék rá. Érdemes ezekben gondolkodnom, vagy inkább hanyagoljam és keresgéljek fiatalabb autók között ? ( tetszik még a Ford Mondeo, Fucus, régebbi Renault Megane)



2013. febr. 24. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a benzinest venném. Egyszerűen azért, mert a dízelekben nem 200, hanem 300e van átlagosan, akkor pedig lassan turbó cserére érettek, ami nagyon drága.

Viszont 1.8 benzinessel tlaán nem mentek "annyira" sokat.

2013. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a választ.
2013. febr. 26. 15:08
 3/6 Joci84 ***** válasza:
hát szerintem, ha találsz 2000 es 320d-t 1-1,2 milláért akkor azt nézesd át, mivel az már E46 os és az gyanúsan olcsó! Ha viszont E36 os-t nézel, abba megtudod nézni magad is , hogy mennyi kilóméter van benne valójában! Úgy hogy fogod benyomod a műszerfalon a kilométer nullázót, tarts lenyomva, majd első kattanásig fordítsd el a sluszkulcsot! Vársz pár másodpercet és a műszerfal ki fog írni 10 adatot a kocsiról! Pl mennyi volt amit legtöbbet mentek vele, mennyi kilométer van benne eredetileg! De ezt csak az E36 osoknál lehet
2013. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de nem kell rögtön azt nézni hogy mennyi benne a szufla. És én első autónak nem feltétlen vennék ilyen új gépeket. mert ezek már ám nem olyan vevők itt ott egy kis horpadásra, vagy a huzatásra. nézegess inkább e 30-asokat, esetleg e 36-osokat, azok szerintem a neked való járgányok, elhúznak rendesen, de mégse kerülnek annyiba, megveszel egyet 400ezerért és már egy pofás gépet kaptál, amivel a közeljövőben nem kell foglalkoznod. De hogyha én ennyire vastag lennék, mint te, hogy 1milka fölött vásárolgatnék, tuti mennék a cápákra és vennék egy e 38-ast, azok a jó gépek :D
2013. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már annyira kezdő sofőr, 5 éve van jogsim és eddig kb 70-80e km-t vezettem le főként városban. Nem akarok túl erős motorú autót, de szerintem ekkora motor kell egy kombihoz hogy nyugodtan tudjak vele előzni. Egyébként a 136 LE motort már sokallom is picit, de még belefér. Nem vezetek állat módjára de szeretem ha nem kell küszködni a kocsival előzés közben. A kombihoz pedig ragaszkodom. Még van időm bőven gondolkozni milyen gépet vegyek, most picit jobban hajlok a Ford mondeo felé.
2013. márc. 5. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

A 320d és 318i E46-ból van,de a 318tds az E36.

Az E46-os,3-as bmw nagyon jó autó és megbízható.

Sokkal inkább mint a mondeo. Természetesen vásárlás előtt egy teljes átvizsgáltatás,szervízben!!!

Ha jó,akkor érdemes megvenni.

A ford mondeok nagy része,leharcolt céges autók,bár 1-el nagyobb méretben mint a 3-as bmw.

Inkább a bmw-t válaszd,mert az sokkal jobban tartja az árát,nem drágább a szervizelése és persze sokkal jobb érzés abban ülni.

2013. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!