Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt a kocsiban 1 régi Panason...

Zolika217336 kérdése:

Volt a kocsiban 1 régi Panasonic rádió az ment a kukába. Vettem egy SAL-t (negatív testellésű) ma be is raktam a kocsiba. ( folytatás lent ) (? )

Figyelt kérdés

Probléma : Szívja lefelé az aksit nem is akár hogyan !

Kb 15 percet szólt gyújtás nélkül utána kicsit rángatva indult be ( alacsony feszültség miatt-->aksi), elmentem vele a faluba ~ 6 km ,visszaérve bele mértem az aksiba alapjáraton az jó volt (14.30 v ), leállítottam megmértem megint (13.10 v körül volt) eltelt öt perc (12.75 V) , kihuzigáltam a csatlakozókat a hifiből vártam 5 percet lett utána még 0.1 tizedet a feszkó.. Most itt tartok :((

Azt még hozzá kell tenni h a régi rádió csatlakozójától jött ki 1 fekete vezeték ( ami a papírja szerin a föld vezeték és testelni kell a kocsihoz) és egyenesen ment befelé az órához ; ezt az új rádióhoz nem kötöttem be sehova .



#föld #sál #Panasonic #kocsi #régi.autórádió
2013. febr. 26. 11:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Az új rádió csatlakozójából szint úgy jön ki 1 alátétes fekete vezeték ezt kellene összekötni a régivel ??

-Ja és miért az óra kábelkötegéből kijövő vezetéknél van letestelve a régi ( am 98-AS SWIFTRŐL VAN SZÓ)

2013. febr. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!