Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova érdemes elutazni motorral...

Hova érdemes elutazni motorral, Európa és Magyarország területén?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiscsillió helyre, nem hiszem, hogy nem tudsz rákeresni arra, hogy motorostúrák... Amúgy attól is függ, mit vársz a helytől, útvonaltól, ízlések és pofonok, ugye.
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon:Visegrád-esztergom-dobogókő-szentendre útvonal az nagyon jó.

Vác-szob-kemence-diósjenő is nagyon ott van :)

Ahova idén Én akarok menni:Hollókő,Kékestető,Tata turul madár és ott a környéki kis tavacskák,Akarok menni Bakonyba túrázni a többiekkel,Dömsödre is kiakarok menni csak úgy,Balcsira is kiakarok majd motorozni,elmenni motorostalálkozóra a Citadellához(BP),májusbal a balcsin lessz motorostalálkozó is,budapest autós-motoros tunning show lessz Pesten.

Külföldi tervek:Csoportosan Horvátokba ha szerveznek túrát,Kárpátalja, Én még szívesen elmennék boszniába is ott kocsival mentem keresztül,mindenütt tök jó utak vannak,onnan át montenegróba a fekete hegységen keresztül az viszont már kockázatos viszont gyönyörű utazás ,Én voltam már,nézegettem tavalyi képeket nos egykettő helyen csak motorral mentünk volna el,viszont ott os csak egy szerpentint néz be az ember aztán tuti a repülés érzése a nagy mélybe :)

Úgy nagyjából ezek lebegnek a szemem előtt ,itthoni listámat megcsinálom ,az ideit,de a külföldiből most csak tengerpartra szeretnék kiutazni Horvátországba ha összejönne.

2013. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!