Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Keleti pályaudvarnál lévő...

A Keleti pályaudvarnál lévő káosz miatt történnek ott balesetek mostanság?

Figyelt kérdés
Teljes káosz az egész, ma reggel sikerült véletlenül átkeverednem a szembesávba. Pont jött is egy szürke kisbusz, úgyhogy gyorsan kellett visszatalálnom, de elég gáz volt. Viszont senki sem dudált rám. Ezekszerint ennyire megszokott az ilyesmi arra? Tényleg véletlenül csináltam, nem is siettem meg semmi.. De egy káosz ami ott van!!!! Történnek ott mostanában koccanások vagy ilyesmik?

2013. febr. 27. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta ilyen :( Az emberek megszokják. De majd jövő héten kész lesz. (Ha mégsem, olvasd el ezt a mondatot megint a jövő héten.)
2013. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah nem, azt már megszoktam, azonban mostanában tele cseszték táblákkal meg minden szarral, sokkal bonyolúltabb lett az egész, meg megszűnő sáv meg minden. Itt csesztem rá... Emiatt keveredtem át véletlenül.
2013. febr. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!