Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi ez a BaRoMsÁg a Keleti...

Mi ez a BaRoMsÁg a Keleti pályaudvarnál a Kerepesi úton? Mindenütt táblák, idiótán festett sávok, lámpa kikapcsolva, kötelező haladási irány a hídnál.

Figyelt kérdés
A hídnál eddig alatta is el lehetett menni az Arena pláza felé. Most meg csak a Blaha felé lehet menni. És ott egy olyan piros táblát jó hülye helyre raktak, kitakarja az autókat. Mi ez a baromság? Ma majdnem belémjött egy busz, baromi idegesítő. Volt már baleset emiatt? Kit lehet seggbe rúgni ezért?

2012. nov. 30. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, valami változott a metróépítkezés körül, ezért át kellett variálni a sávokat. Ilyesmire egy építési terület környékén számítani kell, ezért is nem lenne szabad ilyen helyen rutinból közlekedni. Nem mintha engem nem lepett volna meg pont ugyanennyire, elvégre évek óta így van, még én is megszoktam, pedig nem sűrűn járok arra. Meg aztán hány éve is van lezárva az a tér? Lassan kiderül, fölösleges volt fúrópajzsokat vennünk, mert ennyi idő alatt lapáttal-csákánnyal ki lehet ásatni egy metróalagutat közmunkásokkal.
2012. nov. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy én munkásokat nem látok, pedig naponta közlekedek arra. Reggel, délután, este is, de munkások sehol sincsenek. Senki!
2012. nov. 30. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyaország szeretlek!!!!!!
2012. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helló, a metrót a föld alatt építik, azért nem látod a munkásokat... Most annyi változott amúgy, hogy megkezdődött a tér végleges arculatának és forgalmi rendjének kialakítása, ennek keretében elbontják a Rottenbiller utca-Orczy út közötti aluljárót. Ezért változott a forgalmi rend, ideiglenesen kevesebb a sáv és kanyarodási lehetőségek is megszűntek. A Hungária, a Dózsa vagy a Nagykörút felé tudsz kerülni.
2012. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!