Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen esetben tehet valamit a...

Ilyen esetben tehet valamit a rendőr?

Figyelt kérdés
A sor ballagott 60-al, én meg tiszta ideg lettem, szépen ahogy kell, kielőztem, totál nem jött semmi szembe, csak éppen volt ott záróvonal, meg forg. elzárt terület na meg persze nem 60-al. És ekkor látom, hogy elöl megy egy rendőrautó, aztán akkor gyorsan befékeztem mögé. Nem tudott megállítani utána, mert képtelenség lett volna a forgalom miatt, de pár poercig mentem utána. Na most szerintetek így ha meg se állít, elképzelhető, hogy azért felírták maguknak a rendszámot és feljelentést tesznek? De mivel bizonyítják? Vagy hogy van ez ilyen esetben? Csak mert ki van zárva, hogy ne vették volna észre .... Vagy nem foglalkoztak vele, vagy egyszerűen nem értem mi van. Elképzelhető, hogy azért voltak ilyen nyugodtan, mert így is feljelenthetnek?
2009. szept. 10. 19:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg tojtak rá, mert különben megállítottak volna (én már jártam így), esetleg nem is vettek észre :)

Könnebb ott helyben lerendezni nekik is, mint a felírt rendszámoddal nyilvántartást bújni, meg papírokat gyártani!

2009. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát legyen igazad, de kizártnak tartom, h nem vettek észre ..... azért köszi.
2009. szept. 10. 20:10
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

"A sor ballagott 60-al, én meg tiszta ideg lettem, szépen ahogy kell, kielőztem, totál nem jött semmi szembe, csak éppen volt ott záróvonal,"



Már ne haragudj,de te mentálisan nem vagy közútra való!Remélem nem ölsz meg senkit!

2009. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Hamarossan kapsz egy szép kis idézést fiacskám!!


Galamb Ede


zászlós

2009. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Valószínüleg megúszod, nem mindent vesznek észre a sünök.
2009. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy közlekedésiek voltak. Nem minden rendőr szabálytalankodókat bírságoló! Ha akartak volna, tuti megállítanak.
2009. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Oké, de komolyan olyan tömött sor volt, hogy elég nehéz lett volna, meg aztán lehet h meg is akartak, csak én az első kanyarnál gyosran eltűntem előlük, tudja frász ... De mondom, az teljességgel ki van zárva, hogy ne vették volna észre, csak én vagyok a béna, mert azt hittem postáskocsi, d ekomolyan, mert ez a határőrségtől kapott zöld kisbusz volt, és mikor közel értem akkor láttam csak, hogy ajajajajjjj, baj van :-)

Ezeket a rohadt zöld kocsikat meg be kellene tiltani, az embert telejsen félrevezetik, rendesen matricázzák át kékre, ahogy a többit, egyre gyakrabban szívom meg majdnem a hülye zöld autó miatt.


21:27

Te meg akkor mondj iylet, ha még életedben nem léptél át semmilyen 60-as táblát, ahol egyébként 90-el lehetett volna menni, normál főút volt, csak valamiért kint felejtették egész hosszan azt a hülye 60-ast, és a többiek is csak a rendőr miat mentek 60-al, az tuti. Szal ... ilyen hülyeségeket beszélni, mondtam már, senki nem jött szembe, szal ne átkozz már mindjárt el, mert megelőztem a sort.


És az meg aztán a másik dolog, hogy nagyon remélem így mozgó kocsiból és főleg hátra fele nem tudnak mérni ugye? Nemtom, annyi hülyeséget hallottam mostanában, hogy ilyen meg amolyan fejlesztés meg hogyna tudnak mérni, na remélem azért itt még nem tart a tecnika, legalábbis náluk :-D


Azt tudja valaki, hogy a rendőrkocsiba szerelt kamera amúgy mérni is tud (ez az új fajta kis mini) vagy csak felveszi amit éppen lát?

2009. szept. 10. 22:29
 8/25 A kérdező kommentje:

Ja meg 21:27

Mellesleg valóban nem vagyok közútra való, cseszd meg, egész nap kékfényes kocsit vezetek szirénázva, aztán néha megfeledkezem magamról a magánautómmal is. Na és ez most éppen a magánautómmal történt, ezért gáz. Hidd el, minden nagyképpűség nélkül, azért az ember egész másképp látja ám azt a záróvonalat, ha megszokja, hogy nem azt kell figyelni, hanem a forgalmat, de mindegy.

2009. szept. 10. 22:34
 9/25 A kérdező kommentje:

21:28

Ha ilyen okos vagy zászlós úr, akkor mondhatnád az indokot is, ill. a részleteket is. Főleg, hogy ezt mégis hogyan kívánják bizonyítani, márha nem volt kamera? Erre van ötleted ?

2009. szept. 10. 22:44
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Ezeket a zöld autókat be kéne tiltani :-DDDDDDDDDDDDDD

Ez állat, de milyen igaza van !!!

2009. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!