Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen segédmotort ajánlanátok...

Milyen segédmotort ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami nem eszik sokat (max 2,5l), megbízható, és alkalmas a napi 10km-es oda vissza útra. Munkába járásra használnám. A sebesség nem olyan fontos nekem, de azért 55-60-al kényelmesen menjen el.


És akkor most jön az, ami szűkítheti a dolgokat. 120kg körül vagyok, és mellé 180cm, ami 50ccm-hez kicsit sok.

Emellett sok robogó kicsinek is tűnne alattam, ülnék rajta, mint majom a köszörűkövön. Szóval valami nagyobb testű kéne.

Ja, és ha tudtok olyat, aminek nagyobbak a kerekei (12 collnál jobb lenne a nagyobb), további pluszpont lenne.


Anyagi keretem olyan 150-180 ezer ft-om lenne. Tudnátok ilyen segédmotort ajánlani, ami jó lenne alám? :)



2013. febr. 28. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Baxki akkor vagy mint én:)csak én jóképű is vagyok:)egy óriás robogót,4db hagyományos méretű robit próbáltam de reménytelen..nem embernek való méret (100KG alatt az ember nem ember csak karácsonyfa dísz)nem tudom találsz e:
2013. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"100KG alatt az ember nem ember csak karácsonyfa dísz" - ezt még nem hallottam, jót röhögtem rajta XD


És akkor te minél maradtál? Levizsgáztál nagymotorra?

2013. febr. 28. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasonló paraméterekkel én Aeroxot vettem. Elférek rajta simán.
2013. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És bírná az én 120 kilómat? :)

180 ezer körül lehet már kapni?

2013. febr. 28. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen - Igen
2013. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pedig ez nagy igazság:)nagymotor elbír,az van hogy egy cimborám suzukinál van..kiokoskodott valamit így egy 600 cc használok,de 180e több volt,nem tudom ..nem tudod kiváltani?busz vagy valami?
2013. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A 180 cm nem olyan kiemelkedő magasság, hogy meg kellene említeni, inkább átlagos, lassan már a nők is simán nőnek ekkorára. Ettől még én is magasabb vagyok 3 cm-rel (183), ennyi voltam már 25 éve is, de a Romet Pony-n kívül nem éreztem, hogy kicsi lett volna.

Gy.k. Romet Pony:

[link]

:D


A 120 kg tényleg sok, ehez inkább egy 50-esként használt 125-öst ajánlanék, pl. ezt, erről simán elhiszik, hogy segédmotor:

[link]


A többit meg nézegesd meg magad:

[link]

2013. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#1: A mondás felénk így hangzik: 100 kg alatt csak b*zi van és választási malac!
2013. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igazából eddig buszoztam, de a cég májustól nem ad térítést az utazásra, ezért nem mindegy, hogy nyomorgok nyáron a tökig megtelt, 50 fokos, fülledt buszon, vagy beszerzek egy kis robeszt, vagy valamit, és azzal kényelmesen elmotorozgatok oda-vissza. Pénzben még lehet, hogy spórolnék is, ezt még ki kell számolnom. :)


Szóval akkor nem érdemes 50-est néznem? Nem szívesen kockáztatnék egy 125-össel, mert ha lekapcsolnak, az nem lesz túl jó dolog.


Egyébként most kinéztem a belinkelt oldalról az Aprilia Scarabeo-t, a Piaggio Liberty-t, a Piaggio NRG-t és a Malaguti f10-est és 12-est. Szerintetek ők milyen robogók? Minőségre ütik az elvárható szintet? Van rá esély, hogy velem ellegyenek hosszú távon is?

2013. febr. 28. 19:12
 10/13 waland ***** válasza:
Nem sok az a 120 kg, csak az 55-60 kényelmesen, 2,5l fogyasztással az már nem menne vele olyan könnyen. 150-180000-ből már kapsz simán majdnem bármit, érdemes valami nagy kerekűt választani, a Scarabeo és a Liberty pl. nagyon jó választás, csak nézd jól át őket, mert a legtöbb múltjában már volt egy motorosfutár is (nem véletlenül - tegyük hozzá). Viszont a fogyasztást azt nem fogod tudni igazán lejjebb vinni 3,5 liternél, ehhez sajnos hozzá kell szokni. Ha lassabb tempó is elég, akkor a 4 ütemű 50-esek elmennek kevesebbel is, de azokkal a te súlycsoportodban biztosan nem fogsz gyorsabban menni, mint 40-45.
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!