Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 szerelés. Valaki?!

Simson S51 szerelés. Valaki?!

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Simsont. Ez az első motorom, de sajnos semennyire nem értek hozzá, ezért a közeljövőben szeretném mindenképp megtanulni, hogy miként működik. :) Valaki tudna ebben segíteni? Bármi oldal, vagy letölthető fájl jöhet. Én sajnos keresgéltem de nem találtam semmi olyat amit kezdő motorosként fel is tudnék fogni. :/ Fizikából világ életemben sík hülye voltam, ráadásul 3 éve nem is tanulok, úgyhogy kapcsolási rajzokat köszönöm nem kérek. :D Max valami olyat ami segítségével el tudok igazodni rajta. Tehát a lényeg, hogy valamilyen információ segítségével, én is értsek valamennyire a Simsonokhoz, és ha baja van én is meg tudjam csinálni. :)

Bunkó és értelmetlen hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi!

L/17



2013. febr. 28. 17:32
 1/9 anonim válasza:
Énis amikor megvettem első mocim nemtudtam hogy kell szerelni,nézkelődtem neten,párszor szétszedtem egészet meg össze raktam és már eléggé értek hozzá :D
2013. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megfogadom. :D
2013. febr. 28. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Most tényleg ennyire se néztél utána, hogy ezt megtaláld?

[link]

2013. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
éppen most találtam. :D
2013. febr. 28. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen megnéznélek! :)Mármint kiscsaj szimóval :)

Majd ha találkozunk az úton majd intek! :)

A kövi oldalakról szedhetsz le nagyon sok infót,könyvet javítási és kezelési útmutatókat,kapcsolási rajzokat.

Jó böngészést és széles utat!(mivel hogy csaj vagy így javaslom a csajokamotoron.hu oldalt)

[link]

simson.hu

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=WTZJt_HY7Zg

[link]

[link]

Ha szerelésre adod a fejed,és valami nem megy ,Rám nyugodtan írj és ha tudok akkor segítek.Üdv!

2013. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nahát, köszönöm szépen!! :)
2013. febr. 28. 21:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú ez az összes link nagyon hasznos, és nagy segítség!! Még egyszer köszönöm!!:)
2013. febr. 28. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Nekem Mz-zém van az olyan mint a simson csak egy picivel nagyobb és gyorsabb és erősebb is :)

Viszont csaj vagy, fessed le a mocit nyugodtan rikító színre,mert úgy jobban észre vesznek az úton.És érdemes virító mellényt hordani,és sokat egyik szemed mindig a visszapillantón legyen.Tudod sokszor nem elég hogy mások vegyenek észre.

Jó olvasgatást!

2013. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, vigyázni kell az biztos. Meglesz köszönöm!:)
2013. márc. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!