Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szerelö?

Egy go... kérdése:

Autó szerelö?

Figyelt kérdés
Mennyit keres havonta egy auto szerelö??

2013. febr. 12. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Márkaszervizben, függetlenben, esetleg maszek? Átlagban olyan 90-120 között.
2013. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy márkaszervízben ahol tudom ott 100 000 ft környéke
2013. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég rossz szerelők lehetnek. Sztem a 160e-től felfelé a reális. Meg is érdemlik én még ennek a 3 szorosát sem sajnálnám, egy jó szerelőtől.
2013. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

8 éve kerestem úgy mint most ....

Afix fizu ellé azért jön maszek is (szerencsére ) 200 az alap ...innen a képzelet :)

2013. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még annyit , a képzésekre amiket szerveznek nem szabad sajnálni a pénzt . Ha itt lemaradsz csak pislogsz ,nem is a mai technikánál -....8-10 éves autók komoly fejtöréseket okoznak ..
2013. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Autószerelő, csak így parasztosan egybe írva...
2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 carpediem1983 válasza:
Figyelj én sosem dolgoztam senkinek, saját erőmből építettem fel azt amim van, 15voltam amikor elkezdtem iskola mellett most vagyok 30. Tény hogy az magyar átlag minimum a dupláját de van hogy a 4-5 szeresét megkeresem van két egy beugró emberem, De mindent teljesen hivatalosan csinálok, adózók, fejlesztek, komám van olyan hónap hogy keresek 1,5M et és kifizetek belőle 1,2t,Dolgozok Cégeknek, 60napra utalnak, kb 1,5M /hó a stabil kintlévőség, jól élek de idegeskedek is mellette rendesen, úgyhogy ez csak az én javaslatom, gondold meg hogy belevágsz a maszek világba vagy elmész alkalmazottnak, mindkettőnek pozitív és negatív oldala is, példa ismerősöm, Kiss Premio átlagba havi 210nehéz bejutni mert kihalásos alapon megy de lásd van ilyen is
2013. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gkol1 ***** válasza:
Nem annyira rossz a helyzetük tény 100000-120000ft keresnek a műhelyben de én nem hallottam olyan szerelőről aki nem maszekol na itt a lényeg a maszek azért ezzel is keresnek.
2013. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!