Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy kis polski?

Mennyit fogyaszt egy kis polski?

Figyelt kérdés

Most készülök venni második kocsinak, és mindenki mást mond. Több kereskedő azt mondta, hogy olyan 4-5 között, a barátaim meg azt mondták, hogy vigyázzak, mert 8-10 között, hogy leeszi majd a hajamat is.

Nos, akkor mi az igazság? Mondjuk a 8-10-et túlzásnak érzem, ennyit a kétütemű wartburgom evett, húztam is utána a benzinkutat, de már eladtam, mert nem bírtam. Most nem akarom még egyszer ugyanezt, de azért választottam a kis polskit, mert annyira csepp, hogy a kereskedők szerint ez fogyaszt a legkevesebbet.

Van már egy suzuki swiftem, az 6-7 körül eszik, nem lenne baj, ha még ennyit sem enne a polski, hiszen csak másodautó lenne.


2009. szept. 11. 10:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező egy Marutit nem tudnál megvenni, vagy egy régi kis Opel-t vagy bármit 1000ccm-st. Mert ilyen Trabi, Skoda ilyenekhez képest még az is százszor jobb.
2009. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
18%

Óha p*csa még jobb, akkor meg minek 2. a buzuki mellé? Üsd azt, úgyis elbírja az igénytelen barma.

KGST-s retek meg eszedbe ne jusson, inkább még 1 buzuki egy korai darab, már lehet magy mázlival 250-ért príma darabot kifogni.

2009. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
nem értem minek leszolni ha kispolát akar!szivügye!egyébként a válaszra válaszolva meg állapottól függ valameik 3,5-4 liter körül megáll de lehet 5-6 is(persze ez attól függ mennyire hajtod) másod autónak tökéletes és olcsó a fentartása(ami nem hátrány)ha jót fogsz ki nem lesz vele gondod!ja és aki az elöbb itt fikázott attól kérdem hogy neked egy retek bmw-d van?nagyon nagyra vagy magaddal pedig kispolával is lehet öritö mutatványokat produkáni!ugyhogy ha nem értesz hozzá minek ugatsz bele???
2009. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma vettem meg a kis polskit, és nemrég hoztam haza. Jó állapotban van, bele fogok jönni.
2009. szept. 11. 21:12
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
6-8 közt eszik. Attól függ hogy küldöd neki.
2009. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

Hidd el, ezzel magadra vettél egy keresztet, nemsokára ingyért szopnál mást hogy szabadulj tőle! :D

Olvastad a TC-n a népítéleteket erről a sz*rról?

2009. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

mennyiért sikerült, milyet?

érdekel. :)

2009. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: max szerelemből! :-) De hogy komolyra fordítsuk a szót: ennek a kis fedett biciklinek a fenntartása van ott, amit én még másodautónak elbírok. A szerviz rá most kb 30, de teljeskörű, a műszaki majd korengedményes, mert '90-es évjárat. Tankja gyönyörűen fogyaszt, próbából körbejártam vele a várost hatszor. Utolsónak: 19 éves, 650 cm3, 90+átírásért.
2009. szept. 12. 15:18
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

suzukid mennyi idős?

sedan?

2009. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
A suzukim az swift, sima 5 ajtós, csapott hátú, nem sedan. Az se mostani darab, de nem mondani meg a korát, helyrepofoztattam szakszervizben, nem kis pénzért+minden évben nagy összegért karbantartom. '94-es, 15 éves ehónapban.
2009. szept. 12. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!