Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni?

Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Van egy yamaha dt 80 egyik ismerősömnek el akarja adni és már lealkudtam vele 40ezerre meg adok neki egy motorhibás simsont. A dtnek annyi baja van hogy kell bele másik dugó gyűrű. Meg egy főtengely szimering de azt is belelehet tenni állítólag a blokk széthúzása nélkül. Amúgy eléggé egyben van a gép. Szerintetek megéri megvenni? Nézegettem az árait az üzemképes gépeknek és 100 alatt nem is nagyon van. Arra gondoltam h ha még esetleg valami hiba jelentkezik és javítani is kell akkor is benne van az árába és utána tudom h egy jó motorom van. Nektek mi a véleményetek erről?
2013. márc. 1. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiért simán megéri. Bár elég furcsa, hogy 40 ezer meg egy vacak simson, dehát na, kinek a pap, kinek a papné. Te mindenképpen jól jössz ki belőle sztem.
2013. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!