Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen csatlakozójú autórádió...

Milyen csatlakozójú autórádió kell egy 98-as Suzuki Swiftbe?

Figyelt kérdés
Eddig egy Philips RC 169-es volt belemaszekolva (előző tulaj műve), de kontakthiba miatt szeretném kicserélni. 7-8ezer Ft-ért vannak most kitéve olcsó USB-sek (márkáját nem jegyeztem meg), egy olyanra gondoltam beruházni. Viszont ahogy elnézegettem a 2 rádiónak más a csatlakoztatása. Létezik valamiféle átalakító kábel esetleg?

2013. márc. 2. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
iso csatlakozónak hívják. ha a suzukinak van gyári csatija akkor tuti van hozzá átalakító is. Ha meg nem akkor a vezetékeket feljelölöd hogy mi melyik. Ezután csati levág iso csati beforraszt.
2013. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi. amúgy ilyen csatlakozó van a kocsiba. a vezetékek pedig úgy lettek belemaszekolva. szóval ez sem gyári összerakás.


[link]

2013. márc. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!