Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó érné meg "első"...

Melyik autó érné meg "első" autó címen?

Figyelt kérdés

Hello, első autó vételen gondolkodok, 6-700.000 HUF lenne a keret MAX. Sokan mondták h Opel Astra G elég jó elsőnek,azzal meglehet tanulni vezetni(rutint szerezni),s ha baja is van,nem horror fizetni utána,De elkezdtem nézegetni a Chevrolet Lacetti ferdehátúakat,ami nagyon megtetszett,és hasonló árban van egy jópár darab 2005 feletti évjáratban,viszont lacetti-ben több az extra,légkondi,hifi,stb...


francia,olasz,suzuki nem érdekel,azért nem hoztam szóba őket.

audi,bmw meg ha baja van,drága a javítás.


esetleg vélemények,tippek? hátha van még jó pár autó,amit nem néztem,még is jó lenne. :)

munkába járás és egyéb célokra kellene,minimum 4 ajtós.


2013. márc. 2. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hogy miért tesznek különbséget az emberek attól függően hogy első autó vagy sem. Ha 6-700 ezred van most kocsira, akkor gondolom nem 3 évente szeretnél venni máik kocsit mert az akkori már nem jó "rutinos vezetőnek". A mai hétköznapi autók szinte mind alkalmasak első autónak. Még egy Ferrarin is lehet rutint szerezni, de egy ladával is fel lehet csavarodni a fára.

Keress magadnak szimpatikus típusú autót, járj utána a típushibáinak, meg hogy megéri-e megvenni. Ha nem, akkor keress másik típust, és járj el hasonlóképpen mint az elsőnél. Jó keresgélést.☺

2013. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"francia,olasz,suzuki nem érdekel,azért nem hoztam szóba őket."


Pedig nem rosszabbak, mint az általad kiválasztott koreai járgány amerikei névvel...

:D

2013. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volkswagen polo

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Toyota Corrolla

[link]

[link]

[link]


VOLKSWAGEN BORA

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


DACIA LOGAN

[link]

[link]

[link]


mazda 626

[link]

[link]

2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!