Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson sr50 benzinszag?

Simson sr50 benzinszag?

Figyelt kérdés
Eléggé benzinszag van a tárolóban a motoromtól. Benzincsap elvan zárva, tanksapka jól rácsavarva. Mit lehetne csinálni, hogy ne legyen szag, mert gondolom nem nagyon örülnek a többi lakók...

2013. márc. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig benzinszag lesz, akármit csinálsz. A karburátorból folyton párolog a benzin. Igaz csak nagyon kis mértékben, de mivel az orrunk ezekre a szénhidrogénekre nagyon érzékeny, mindig érezni lehet majd:(
2013. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, akk majd próbálok szerezni külső tárolóhoz kulcsot, ott már remélem nem fogja zavarni a többieket, mert már szóltak...
2013. márc. 2. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, az ilyen ismerős helyzet:) Én belső udvaron tartottam a motoromat, tehát gyakorlatilag szabad ég alatt, a lehető legtávolabb a földszinti lakások ablakaitól, egy betonplacc végén. Lehetett volna még két méterrel messzebb vinni, de ott már föld volt, mellette egy homokozó pici gyerekeknek. Földön pedig nem lehet ugye sztenderre tenni, azt meg nem akartam, hogy emiatt spontán rádőljön egy kisgyerekre. Mégis beszóltak a földszintiek, hogy bemegy a benzinszag, meg hogy félnek, felrobban a motor. (tavaly nyár volt, iszonyat meleg ugyebár) Mondom van ám a tanksapkán egy kis lyuk pont ezért, meg azért is, hogy ne keletkezzen vákuum és kapjon benzint a gép. Azt hiszed egy percig is elgondolkodott rajta, hogy mit mondtam? Dehogyis...ő fél, meg büdös. Jólvanakkor, mondtam neki, és folytattam a szerelgetést:)
2013. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gomzoli ***** válasza:
Tankold pálinkával, annak talán még örülnének is... csak te nem, ha minden éjjel leszívják :-)
2013. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

xd

oks

még van is itthon...

2013. márc. 3. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!