Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez ideális vagy rossz?

Ez ideális vagy rossz?

Figyelt kérdés
12 évesen 45 kiló vagyok és 156 cm magas 38-as a lábam mérete kicsi vagyok és sovány vagy ez közepes vagy nagy vagyok és kövér ? bár lehet hogy 159 vagyok

2012. aug. 27. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy vagy és kövér.... Istenem... Egyre több a hülye 11-12 éves, aki testképzavarral küszködik...
2012. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2xSü ***** válasza:

Tessék egy testtömeg index számoló:


[link]


Testtömegindex: 18.5

Percentilis: 50-75 között

A gyermek normál testsúlyú.


Magyarán nagyon normális a testsúlyod a magasságodhoz képest így 12 évesen.


Másik táblázat: [link]


12 évesen – lányként – kicsivel magasabb vagy mint az átlag, de azért erősen átlagos. A súlyod is kicsivel az átlag felett, de az is éppen hogy.


De szerintem te is össze tudod hasonlítani magad a többiekkel úgy magasságra, meg azért biztos látod, hogy mekkora vagy.

2012. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok csak a tesóm oldala és én nem vagyok nálpic hülye gyerek első válaszoló amúgy köszi
2012. aug. 27. 20:57
 4/7 2xSü ***** válasza:

Elnézést, a nevedből ítélve a lányok adatait néztem. De a linkekből most már te is meg tudod nézni, amit akarsz.


(Amúgy van kijelentkezés és bejelentkezés gomb is itt is és minden más oldalon is. Érdemes használni, mert ez komolyabb problémák forrása is lehet.)

2012. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de az enyémet tiltották és ezt használom
2012. aug. 27. 21:26
 6/7 2xSü ***** válasza:
Az a te dolgod, de akkor ne lepődj meg, ha a neved alapján más választ kapsz, illetve eleve érdemes a kérdéshez illeszteni a dolgot. Amúgy ma az internet korában az embernek akár 100 email címe is lehet, mindegyikhez külön GYK regisztrációval. ;-) Mint írtam érdemes is megtenni, mert egy esetleges testvérharc után valami olyat találtok egymás nevébe írni, ami egyikőtöknek sem lesz jó. De ez még a kisebb probléma, lehet ennél súlyosabb dolgokat is elkövetni, illetve nem feltétlenül kell szándékosnak sem lennie. Ahány user, annyi felhasználó a gépen. Ez szerintem a minimum. Persze nem ez volt a kérdés, de érdemes megfogadni.
2012. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de sok kérdésemnél ki írtam de a hülyék nem bírták elolvasni
2012. aug. 28. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!