Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsit szeretnék, de sokáig...

Jogsit szeretnék, de sokáig dolgozom. Hogy oldható ez meg? Hétvége?

Figyelt kérdés

H-P 9-18-ig dolgozom, szeretnék jogsit már, de egyszerűen nincs rá időm, 7kor eljövök otthonról és kb 7re érek haza. Gondolom ilyenkor már nincsenek tanfolyamok.

Hétvégén vannak tanfolyamok egyáltalán?



2013. márc. 4. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oktatódon múlik a dolog, én volt hogy este 6-tól fél 8-ig vezettem az oktatómmal, és utánam még volt tanonca. A hétvége is megoldható szerintem, beiratkozás előtt meg kell beszélni a dolgot.
2013. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem a legnagyobb bajom a kresszel van. Az is van hétvégén szerinted??

Köszönöm válaszod :)

2013. márc. 4. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan iskolát keress ahol vannak hétvégén oktatások, ha már a vizsgára kerül a sor arról meg kapsz hatósági igazolást, hogy te ott voltál és akkor nem kell dolgozni menned.

Egyébként kell hogy legyen olyan iskola ahol hétvégén van oktatás, mert veled együtt sokan nem tudják megoldani ezt.

2013. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez is megbeszélés kérdése, ha többen is vagytok akiknek a hétvége lenne jó akkor szerintem indítanak hétvégi csoportot, hallottam már ilyenről.
2013. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt hétvégi elméleti oktatás, a vezetés meg volt hétvégén is, csak drágábban.
2013. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy lezsírozod az oktatóval hogy nem jász be, de beírja úgy mintha bent lettél volna, és utána elmész vizsgázni.
2013. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy ismerősöm autósiskolájában szereztem jogsit motorra, szombaton és vasárnap délelőtt volt elméleti oktatás.

A gyakorlati oldala kicsit problémásabb, de biztosan találsz olyat akivel meg tudjátok oldani.

A vizsgára kell majd kérned szabadnapot, azt nem csinálják hétvégén. Se az elméletet, se a gyakorlatot.

2013. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!