Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen iratoknak kell nálam...

Milyen iratoknak kell nálam lennie az autóban?

Figyelt kérdés
Most lett jogsim, meg autóm, és nem igen tudom hogy mi az aminek nálam kell lennie ha utazgatok! Tehát pl alapvetően kell a forgalmi engedély, a jogosítvány. Mi kell még ezeken kívül? Biztosítási papír? vagy valami befizetést igazoló csekk? Vagy minek kell még? Köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. márc. 4. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A forgalmi a biztosítási csekk befizeett fele és a jogosítványod. Meg jó ha van egy személyi is hozzá.
2013. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lakcímkártya ajánlott, és jó ha van egy Sárga-kék nyomtatvány, no meg egy működő toll!
2013. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! A biztosítótól kaptam egy ilyen sárga kék nyomtatványt.. de még csak véletlenül sem említette azt tartsam a kocsiban! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!