Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van h1 xenonom, de rendelni...

Van h1 xenonom, de rendelni akarok másik lámpát és abba h7es kell. csak izzót kell rendelnem, vagy egész szettet (trafó) is?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak izzót kell, a trafó jó hozzá.
2013. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. és hol találok 10000k használt izzót? :D mert eddig sehol nem találtam. valami tipp?
2013. márc. 5. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom h használtan ne vegyél. Egyébként a 10000k az már nagyon erősen kék, vagy ez téged nem zavar ? 4300k-től 6000k-ig érdemes xenont venni, mert ezek felett már nagyon gyengül a kibocsájtott fény ereje a színhőmérséklet miatt.
2013. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jelenleg úgy van, hogy h7 (tompított) 6000k, reflektor h1 8000k. meg vagyok vele elégedve. csak szeretnék egy plexi lámpát, és abba mind a 2 h7es. amúgy nem zavar, hogy nagyon kék, mert ku rva jól néz ki :D
2013. márc. 5. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!