Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes megvenni...

Kova 55 kérdése:

Szerintetek érdemes megvenni egy japán autót 200ezer Km-el, pl. : ezt?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 7. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
1.4-es motor viszi rendesen ezeket a japán kasznikat?
2013. márc. 7. 17:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt ajánlat, ennyire pénzért sokkal jobbat nem találsz. 1.4-es motorral meg megy szerintem, de azért nem lesz kimondottan sportos, szóval ha gyorsulni akarsz vele nem ez a legmegfelelőbb.
2013. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha csálén állna a motorháztető, az kis parkolási malőr miatt nem lesz ilyen. Jó ajánlat amúgy, nagyon szép autó meg minden, de azért vidd el szerelőhöz, nézzen alá-fölé-bele mindenhova, nehogy pórul járj. Nem annyira nagy összeg, de ezen se kéne bukni!
2013. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jónak tűnő ajánlat.

Érdemes megnézni a környéket, hogy honnan veszed.

Ilyen korban már km állást nem kell nézni....ha karban volt tartva, lehet jó autó.

2013. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sn0wf0x ***** válasza:
A jobbfajta japán blokkok 4-500 ezret simán elmennek komolyabb probléma nélkül..ne a km órát bámuld inkább az autó állapotát
2013. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 promber geza válasza:
Nekem több Japán autom volt Toyota mind kettöben több volt mint 500.000 km nél nissan 300.000 km de nagyobb baj eggyikel sem volt ja a két Toyota TAXI volt!!
2013. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!