Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros vagy sarga suzuki wagon...

Piros vagy sarga suzuki wagon r-t vegyek?

Figyelt kérdés

Hasznalt auto lenne...s alapvetoen "tudasban es allapotban" egyforma. Mas szinu lehetosegem nincs.

En tettem fel ezt a hasonlo kerdest is...csak azota tobb minden valtozott. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__407.. )


Eddigi segitseget koszonom. Kicsit ugy vok vel h mindegy melyik szin meg nem is nagyon izgat.....csak nem tom melyik a ferfiasabb! Lanyok fiuk mit velekedtek a szinekrol?


2013. márc. 8. 15:04
 1/9 zabmester válasza:
Hát akkor már inkább a piros, azt jobban el tudom képzelni egy fiúnak, mint a sárgát.
2013. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Meg irhatok!

A wagon r marad..abban ferek el kenyelmesen

2013. márc. 8. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg amelyik neked tetszik. Végülis te fogod használni, és nem mi. Gondolom nem "státuszszimbólumnak" veszed, szóval az a lényeg, hogy eljuss vele A-ból B-be. Egy autóvásárlásnál nálam kb. az utolsó szempont a színe.
2013. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sárga színt könnyebben észreveszik (pl sötétben parkolsz út szélén).


Ezen kívül amelyik jobban tetszik, nemde?

2013. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy vedd azt a színűt amelyik közelebb áll hozzád vagyis amelyik jobban tetszik
2013. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam a szempontok az alábbiak.:

1. Melyik van jobb műszaki állapotban.

2. Gyors listázás, hogy nagyságrendileg melyikre mennyit kéne még költeni.

3. Ha a 2 kocsi tényleg egyforma, akkor melyik az olcsóbb.

4. Melyiknek hosszabb a műszaki érvényessége (melyiken van több műszaki).


Egyébként melyiknek milyen a motorja? 1.0 vagy 1.3? ÉN az 1.3at venném meg. Ha meg ez is egyforma, akkor a sárgát.

2013. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Előző válaszolónak: 1.0-as, benzines


Mindenkinek: köszönöm a segítségetek, végül SÁRGA lett. Ennek oka az,hogy a pirosról gyanús hibák derültek ki (műszaki, km, milló horzsolás a futott km-hez képes), s messze nincs olyan jó állapotban mint a sárga. A sárga olyan mintha új lenne, pedig 10 éves.

Tudom,hogy messze nem férfias szín, de változtatva a gondolkodásomon, megpróbálom lesz*ni mások véleményét ,bár nem lesz könnyű

Köszönöm még egyszer a segítséget a döntésben!! :-)

2013. márc. 9. 12:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel! Bár egy 1.3al akkor is jobban jártál volna. Éves szinten a fenntartása max. 5-10 ezer forinttal került volna többe (kötelező + teljesítmény adó), amit így majd a benzin pénzen fogsz elbukni (többszörösen).
2013. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bajer ***** válasza:
Egyiket sem vettem volna meg mert a sötétkék a kedvenc színem. Ha nincs ilyen használtban, akkor inkább sötétkék KIA Rio-keresnék.
2016. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!