Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van okom félni, hogy kereskedő...

Van okom félni, hogy kereskedőtől vegyek TD autót?

Figyelt kérdés
Néztem egy turbódízel autót,12 éves 210E km-rel,az autó külföldről behozott Euro3-as motor.mit jelent az h euro3?miben jobb mint a 2?az oké h környezetvédelem alapján kapja,de h lehet ugyanolyan autó EURO2 és 3 is,ugyanolyan motorral?EURO 2 már kopottabb?Az van még írva,hogy 1. tulajdonos és szervizkönyves is.Mondhatnánk,h külföldi autók jobban karbantartottabbak stb stb de valamiért mégis tartok tőle!
2013. márc. 8. 15:19
 1/3 szántóvető ***** válasza:
gondolom hogy azt a 210-et te sem hiszed el.annyival vannak jobb állapotban hogy normális úttesten használják őket.gödröt,kátyút,árkot-bokrot még nem láttak.
2013. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát annyira én se hiszem el,de ha 350E van benne,szerintem az se gáz,csak ilyen Common rail meg ilyen drágább dolgok ne menjenek tönkre :)
2013. márc. 8. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Minél több Euro-ja van annál nagyobb eséllyel mehetsz be a városba szmogriadó esetén. Ezért jó neked.


Ha frissen kintről hozott, akkor esélyes, hogy nem rossz autó. Ha a németek 12 éves koráig elhasználták, akkor tuti, hogy nincs benne túl sok km. Tudni kell róluk, hogy 10 év vagy 200e Km. Jellemzően eddig használják az autókat. Ezért lehet jó 10 év körüli autókat venni ott.

2013. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!