Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne fordulatszámmér...

Hogyan lehetne fordulatszámmérőt bekötni Babettára? és van valami jó kis tuning?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne mit hova kössek Babetta 210 van egy vezeék ami a generátorbol jön és van benne áram de csak egy szál vezeték arra kellene kötni mert arra nincs semmi kötve

itt van kép is róla tudnátok linket küldeni amit meglehtne venni és rá tenni?

itt a kép egy saru és van benne egy kis pöcök de nem tom mi az hozzá érintetem egy áram mérőt és picit szikrázott szal van benne áram. [link]



2013. márc. 11. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ez nem egy pár éves gép a tuning meggyilkolná

2.Minek rá fordulatszám mérő? A gyárban sem hülyeségből rakják rá a dolgokat, azt teszik rá ami kell.

3.Komolyan előítélet nélkül,tudom a babetta egy megbízható járgány de egyik szerelő ismerősöm mondta, tuningnak semmi értelme nincs, ha nem elég az erő amit kapsz, válts nagyobbra.Ez teljesen igaz, ha jobb motort akarsz akkor vegyél egy jog-ot vagy egy simót.

4.Úgy is megunod a babettát,én fél éve hajtok egy Phantom F12-t 50est de már nézem a 125ös SM Husqvarnát.

2013. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem motor tunung kell hanem optikai

fordszam mero meg csak uggy nem unom meg mrt mar evekota jarok vele es szeretem

2013. márc. 15. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!