Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 BMW e60 530d vélemények?

2004 BMW e60 530d vélemények?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy nem azért tettem fel a kérdést mert " nagyképűsködnék " vele vagy valami hasonló ! Magyar állampolgár vagyok nem más :)) és tetszik ez az autó mivel a mostani autóm egy 2000 évjáratú 316i e46-os bmw volt szeretném nagyobbra cserélni azért lett a választás ez a fajta típus, szeretnék márkán belül maradni mivel nagyon megszerettem...

A mostani autóval az volt a baj hogy sokat fogyasztott de teljesítménye nagyon sz*r volt akkor hülye voltam mikor ezzel a kis motorral választottam... itt az idő cserére érett az autó.

Véleményeket kérnék róla, meghibásodási arány ? Akinek volt mi hibásodott meg / fogyasztás, menet teljesítmény stb. stb. akinek ilyen van / volt szeretnék mindenkit meghallgatni mi a véleménye erről a típusról !



2013. márc. 13. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy anyagiakban mit engedhetsz meg magadnak azt neked kell tudnod.Viszonylag sok kilométerrel vannak ezek a kocsik,bár biztosan ki lehet fogni jó állapotút.De ez a típus nem arról híres,hogy minimális a szervizköltsége.Sok benne az elektromos kütyü,és eléggé zsebbenyulós,ha valami megadja magát.

Természetesen nekem is tetszik ez a típus,a teljesitménye 200LE fölött van,ami valószinűleg dinamikusan mozgatja a kasztnit,és tutira baromi jó uttartásra és kényelemre is.

Én ilyet csak akkor vennék,ha legalább havi 400lenne a jövedelmem,és akkor is csak nagyon fiatalt keveset futottat.

2013. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

316i e46 után elég meredek. azt gombokért fenn lehet tartani, ez megy mint a meszes, de hiába kapod meg olcsón, a gatyádat ráköltöd. Amúgy nagyon jó, szép, erős autó. csak aranyárban vannak az alkatrészek, ráadásul a facelift előttinek több a gyerekbetegsége is.

fenntartásról:

[link]

2013. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pl pillangószelep ezt okozza:

[link]

2013. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nyugodtan vehetsz ilyen autót, mert nincsenek vele komoly problémák, annak ellenére, hogy sokan ezt hiresztelik. Nagyszerű kombinációja ez az autó a sportosságnak és a kényelemnek.

Fogyasztása olyan 9-10 liter körül van, de könnyen mehet feljebb is. Egyes alkatrészeknek borsos áruk van, ezért nehéz egy ilyen autót fenntartani, szóval legyen pár százezer forint mindig félretéve, de ez ebben a kategóriában minden autónál igy van, természetes. Szóval én ajánlom ezt az autót.

2013. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Magyarországon volt egy építőipari vállalkozásom amely a válság miatt becsődölt, ezért léptem tovább külföldre nem fizettek ki stb. stb. ezért lett egy bizonyos tartozásom ez tudom nem ide tartozik de mivel mostanra fizettem ki havi 150 ezrével ( Persze ez nem a keresetem hanem ennyivel törlesztettem vissza ) ez a pénz most értelemszerűen nem fog elmenni hanem el tudom tenni minden hónapba, ezért gondoltam hogy ugrok egy kategóriával feljebb !

Ezzel a mostani autóm-al jó igen ez már 13 éves, nem volt sok baj le is kopogom... alig költöttem rá csak a fogyasztása volt vészes mivel nekem ez nekem csak 110 le körül volt és ezen volt egy 18" felni plusz a klima... és ez a fogyasztás mellé semmit nem ment nagyon bánom hogy megvettem ezzel a kis motorral... erre a fajtára is azt mondták hogy mennyire drágák az alkatrészek hozzá / fenntartása de én úgy érzem magamon hogy egyáltalán nem volt az szerintem !

2013. márc. 14. 11:47
 6/11 A kérdező kommentje:

Kategórián belűl is ilyenekre gondoltam:

[link]

2013. márc. 14. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép autó szerintem, az jó vételnek tűnik, amit belinkeltél.
2013. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kint is érdemes körülnézni,ilyen árkategóriában.5 6 százezerrel is olcsobban megkaphatod.
2013. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
rákkeltő, kerregő, f o s tartály
2013. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 T-ohm ***** válasza:
33%

Kibebaszott jó kocsi, ha rendszeresen karbantartod, az 530d váltója nehezen viseli a dühöngést, mert az 525 váltójával adták ki, ezért kicsit sok neki a nyomaték és a lóerő, de én csak ajánlani tudom, főlem az M-packet-et persze csak ha gyári :) sportosság és elegancia egyben ha kell akkor megy mint a baron, ha kell akkor finoman dorombol, a fenntartása nyilván nem kevés, de miről is beszélünk? egy BMW 530D-ről ami hivatalosan egy felső-közép kategóriás autó! nem egy fostalicska, Nincs ellenfele kategórián belül :D

( Az M5 E60 odavert a merci amg-nek is, és van egy videó youtube-on, ahol a lamborgini ellen megy és ott is a BMW nyert :)

2013. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!