Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 BMW e60 530d vélemények?

2004 BMW e60 530d vélemények?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy nem azért tettem fel a kérdést mert " nagyképűsködnék " vele vagy valami hasonló ! Magyar állampolgár vagyok nem más :)) és tetszik ez az autó mivel a mostani autóm egy 2000 évjáratú 316i e46-os bmw volt szeretném nagyobbra cserélni azért lett a választás ez a fajta típus, szeretnék márkán belül maradni mivel nagyon megszerettem...

A mostani autóval az volt a baj hogy sokat fogyasztott de teljesítménye nagyon sz*r volt akkor hülye voltam mikor ezzel a kis motorral választottam... itt az idő cserére érett az autó.

Véleményeket kérnék róla, meghibásodási arány ? Akinek volt mi hibásodott meg / fogyasztás, menet teljesítmény stb. stb. akinek ilyen van / volt szeretnék mindenkit meghallgatni mi a véleménye erről a típusról !



2013. márc. 13. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: a váltógond csak E39-nél volt.
2013. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!