Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Márkaszervizben vásárolt...

Márkaszervizben vásárolt használt autó mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetőségem a vásárlás előtt megmutatni autószerelőnek, aki az esetleges hibákat észrevehetné. Szerintetek mennyire bízhatok meg egy márkaszervizben vásárolt autóban? Nem szeretném, ha átvernének, mivel nem értek hozzá, bármit rám tudnak sózni. Normális válaszokat írjatok légyszi! Köszönöm!
2013. márc. 13. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vettem már márkaszervizben visszatekert autót, de ezen kívül is tele van a net ilyen sztorikkal. Gondolj bele, ha megtekerik az órát, hol tudnak legkönnyebben szervizkönyvet gyártani hozzá? A márkaszervizben.

Én ezt csinálnám a helyedben: kinéznék egy jónak tűnő kocsit magánszemélytől vagy kereskedésből, és elvinném egy márkaszervizbe átvizsgálásra. Ha az eladó nem megy bele, akkor ott kell hagyni az autót. 10e forintból megvan, annyit bőven megér.

Persze attól is függ, milyen értékű kocsit veszel, én a mostani kocsimat 340-ért vettem, ott nem szórakoztam ilyenekkel, de milliós nagyságrendnél átnézetném rendesen olyannal, akinek nem érdeke hazudni.

2013. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

asszem itt is írták már, de talán a totalcaron is volt, ha csinálsz ott egy teljes részletes állapotfelmérést, akkor utána fél évig a fődarabokra jótállási kötelezettségük van - ha jól emlékszem.

Normálisabb márkakereskedésekben a beszámított darabok talán egy fokkal jobbak , mint ha egy mezei neppertől vennéd.

2013. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!