Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Probléma. Most lett...

Simson Probléma. Most lett felújítva és még sem akar menni. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Adott egy S51 es simson. széthajtottam fiatal koromban sajns. most felújítottam a blokkot.. 60ccm. újj főtengely. csapágyak szimeringek.gyári karburátor,gyári kipufogó.van benne 300km a bejáratás óta. elöl 14 es lánckerék van hátúl nem tudom.. és cask 60 at megy. ez h lehet ? sok helyen olvastam h egy gyári simson 70 et megy.mellesleg 80kg-vagyok. nem értem mi lehet a probléma.

2013. márc. 13. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami miatt nem mehet:

Rossz karbibeállítás,rossz gyújtásbeállítás,koszos kipuf-légszűrő-karbi.Mivel hogy nagyobb henger van rajta így a fúvókák méretét arányosan növelném,de nem kell sokkal.1000-1500km-ig óvatosan járassad,néha bele kell húzni hogy ne vállasan kopjon a cucc.

Amitz még érdemes az a fulszintetikus olaj használata,esetleg fimol 2t

2013. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés az is mennyire szakszerüen szerelték össze.
2013. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha 60-nál pörög a motor akkor próbálkozz nagyobb fokszámú kislánckerékkel. A gyári úgy tudom 15-ös, de a 60 ccm elbírja a 16-ost is. Ezután érdemes a km kihajtásnála csigát kicserélni az adott lánckerékhez valóra.
2013. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!