Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő egy kiöregedett...

Mi a teendő egy kiöregedett kocsival?

Figyelt kérdés
Egy 80 valahányas Fird Sierra 2.3 cld autóról van szó, ami az apámé, de már nem műszakíztatja le mégegyszer. Motorikusan rendben van, de elég sok helyen rozsdás. Eladni nem nagyon lehet, már nem venné meg senki. Mit lehet vele kezdeni? A bontó kb mennyit fizetne érte már ha egyáltalán fizetne? Vagy jobban jön ki az ember ha saját maga bontja meg? Lehetséges még találni vevőt a motorrblokkra, vagy valamilyen alkatrészére?

#rozsdaboglya☺
2013. márc. 14. 16:37
 1/5 kovpet ***** válasza:

Csak hivatalos bontó bonthatja el, nincs más lehetőség. A forgalomból kivonatni is csak bontási igazolással lehet végleg.

Hívj fel pár bontót és kérdezd meg, hogy mennyit adnának.

2013. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valakinek el tudnánk adni a blokkot, akkor erre nincs lehetőségünk?
2013. márc. 14. 16:53
 3/5 kovpet ***** válasza:

Azt nem tudom :)

Kivonni csak bontásival lehet, az biztos.

Elvileg bontáskor nem biztos, hogy bent kell lennie mindennek, csak akkor tuti kevesebbet adnak érte.

2013. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napkiraly ***** válasza:
hiányosan kevesebbet adnak érte, de be kell venniük
2013. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne eladni??? Nemrég adtam el kb 2óra alatt egy hasonló paraméterű látványosan rozsdás de működő kocsit persze olcsóért.Rendes szerződéssel, jöttek ,vitték.Még szinte fel sem adtam a hirdetést a HaHu-n már többen telefonáltak! Még a papírok nélküli roncsokat is megveszik ha jó áron adod.
2013. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!