Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most komolyan ilyen közönséges...

Most komolyan ilyen közönséges, lekezelő gyökértől venne valaki autót?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 17. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mi ebben a közönséges és lekezelő?

Az hogy nem ad oda egy motort csak úgy próbakörre, ahol összetörheted, vagy ellophatod? (Igen, volt már rá nem egy példa!)

2013. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mi a gondod vele??


Pont, hogy távol akarja tartani a gyökereket!!

2013. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma ezzel, nem rég adtuk el az autót de annyi a gyökér hogy az valami elképesztő. Elvárja a vevő hogy látatlanul engedjek az autóm árából 100e Ft-ot és utazzak el 250 km-t hogy megnézze (nem megvegye), és amiért ezt nem teszem meg még én vagyok a kocsog. Legalább egy tucat ehhez hasonló telefont kaptunk anno, mikor a hirdetésünkben egyértelműen le volt írva a város ahol megtekinthető az autó, nyilván városon belül elvittük volna a kocsit bárhová.
2013. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 petizacc ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi kifogásolható a hirdetés szövegében.
2013. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

Én pont nem venném meg tőle mert amit meg akarok venni azt feltétlen kipróbálom,magyarul meg kell nézni fog e a fék rendesen,veszi e a sebességeket rendesen,nincs e akormánnyal probléma.

Mivel kocsiról beszélünk úgy próbakörre szerintem simán el lehet vinni a kocsit úgy hogy a tulajt anyósülésbe be lét a kezébe hogy vigyázzon rá és kész,ha nem tetszik akkor lét vissza és tovább kell állni,de ha valaki komolyan nézelődik az brahiból nem fog neked a kocsidba ülni kipróbálni.Szerintem a hirdető magának köszönheti majd ha nehezen tudja eladni a gépét.

Egy nagy motornál már más lenne a véleményem,de ez az izé kocsit árul .

2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 szántóvető ***** válasza:

motor?klímával+vonóhoroggal? :)

én szeretném kipróbálni a verdát vásárlás előtt,tehát ilyen feltétellel nem mennék el ezt az autót megvenni.

2013. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen azt néztem én is hogy motor klímával :)
2013. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én ennél sokkal egyértelműbben fogalmaznék, hogy távol tartsam a gyökereket, aki csak szórakozni szeretnének egyet.


Amúgy természetesen ki lehet próbálni, de ránézésből eldöntöm, hogy kinek lehet, kinek nem!


Avagy kiteszed a pénzt előre kis nethuszár!!

2013. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 szántóvető ***** válasza:
1-es válaszoló kommentjére reagáltam :)
2013. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Én sem venném meg ha nem mennék próbakörre. Sőt! Ha van kifogásolni valóm, akkor azután sem! Ha mondjuk van egy sereg hibája, csak azért nehogy már meg kelljen vennem mert mentem vele! Most ha én el akarok adni egy TV-t akkor aki idejön és kipróbálja azzal fizettessem meg az áramot amit közben használt? Kicsinyes.
2013. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!