Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most komolyan ilyen közönséges...

Most komolyan ilyen közönséges, lekezelő gyökértől venne valaki autót?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 17. 19:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Én sem tudom ebben a hirdetésben mi a baj.
2013. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szántóvető, nevem is van! Én is meg tudlak szólítani!

:(

Amúgy tényleg benéztem...

:)

2013. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Valahol érthető. Nyilván volt pár rossz tapasztalata a nézelődőkkel. De nem is az eladó kell hogy szimpatikus legyen, hanem az autója legyen jó és minden szempontból megfelelő, szerintem.

Úgy autót mondjuk én sem vennék, hogy egy métert nem vezettem. De személyesen csak rá lehet beszélni valahogy...


"...a tulajt anyósülésbe be lét a kezébe hogy vigyázzon rá és kész,ha nem tetszik akkor lét vissza és tovább kell állni..."

Ez működhet is pár százezres öreg autókkal. De én több millió forintot készpénzben nem vennék ki a bankból, csak azért hogy a zsebembe tömjem és elmenjek vele isten tudja hova, ahova az eladó kitalálja. Aztán ha mégsem jön össze az üzlet, akkor vigyem haza és a lakásban tartsam.

2013. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Amiket én kifogásolok:

"Az óra nincs tekergetve"- Szerintem ez annyira közhelyes kijelentés, ennyi erővel az is oda írhatná hogy a kaszni nem három autóéból lett össze hegesztve vagy mit tudom én.


"itt-ott a a kasztnin van használati hiba, de '97-es."-'97-es, és? Ez magyarázatot ad arra hogy a kasznin van hiba? Ez miatt nekem el kéne tekintenem ettől a ténytől vagy mi?


ezek a borzalmas pongyola szóhasználatok: "elektromos ketyerék"


A többit már nincs kedvem idézgetni, de hirdetős szöveg meg olyan, mintha nekem kéne szarul érezni magam azért mert megnézem, és valami okból kifolyólag nem veszem meg.


Ez meg hogy ő visz próbakörre számomra úgy jön le hogy, majd vezetés közbe mutatkozik ki hogy mennyire is szarfészek az egész.


A végén meg ez a "haligali", mintha egy óvodás hirdetné, nem egy értelmes felnőtt ember.


Lehet hogy azt mondjátok hogy belekötök az élő fába is, de ez a hirdetés szöveg annyira komolytalan és nyers szerintem hogy az elolvasás után az ember kedve is elmegy hogy egy ilyennel üzleteljen.

2013. márc. 17. 20:56
 15/24 anonim ***** válasza:

AKi csak nézegetni akar, annak el is veszi a kedvét. Aki autót akar venni, annak nem.


Lakáshírdetésben láttam olyat, hogy csak hetente egy (lehetetlen, munkaidőben) időpont volt megadva megtekintésre, hasonló célból. Aki meg akarta venni, megoldotta hogy ráérjen, nézelődők lepattintva :D

2013. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Nekem régebben volt egy RS2-es Audim. Mikor meghirdettem számolatlanul jöttek az üres zsebű tisztpilóták. Azthitték, hogy huuu majd itt ereskettőzés lesz. Na persze! Senkinek nem engedtem, hogy vezesse! Az egyetlen komoly érdeklődő aki végül meg is vette nem is problémázott ezen.
2013. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Azt mégse írhatja oda, hogy: 'Tekergettem az órát'

És szerintem az elektromos ketyerék kifejezéssel semmi baj nincsen, most kiírhatta volna, hogy elektromos elemek/részek/eszközök stb. de ez megint olyan kis semmin való felakadás.


Attól viszont én se vennék semmit, akinek látszik a hirdetésén, hogy igénytelen. (Minden kisbetű, ékezet nélkül, csak a kötelező adatokat firkálja be, a típust is helytelenül írja be, a képek szörnyű minőségűek, sokszor megszerkesztett facebookosok/myvip-esek.)


Tény, hogy kissé 'lazán' fogalmazott, de szerintem aki tényleg meg akarja venni, az ilyenen nem akad fent. (Egyébként Hardveraprón nézd meg, az emberek, hogyan hirdetnek, nem lekezelő/közönséges, csak jópofa, az én szememben.)

2013. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem így hirdetve nem fogja senki megvenni tőle a kocsit.De meg is érdemli.Én használt kocsit ilyen hirdetés alapján nem is vennék,még ha egy trabiról is volna szó,sőt a hirdetésen tovább is futok.

Az audisnak pedig:ki az a hülye gyerek aki csak azért menne el hogy kipróbáljon egy ilyen kocsit?Én a tesztvezetésen nem próblémáznék,ha ott van a lé kpban akkor viheti próba körre.Aki meg úgy vesz kocsit hogy nem próbálja ki elötte az elég ,idióta és az megérdemli hogy szrt adjanak el neki.

2013. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Az audisnak pedig:ki az a hülye gyerek aki csak azért menne el hogy kipróbáljon egy ilyen kocsit?"


Ha tudnád, hogy mi ez a kocsi ilyet nem kérdeznél.

Ez nem egy hétköznapi Audi! Ez egy legenda!

Itt egy kis olvasmány.

[link]

2013. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Elég szomorú hogy egy audit legendaként hirdetsz.

Inkább egy régo Ford Mustang,vagy egy Porsche Carrea ,vagy egy Ford T model.Na ezek már legendák.

Ha már tesztvezető szeretnék lenni akkor már jobb kocsit mennék kipróbálni!Eszembe sem jutna az audi!Jó ezek sem rosszak,de azért valljuk be hogy ennél sokkal jobb kocsik vannak itt ott.

2013. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!