Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért büntetik meg a balesetet...

Miért büntetik meg a balesetet szenvedett autóst? belementünk mi is az árokba, mert nem volt letakarítva az út.5000Ft ra bírságolt meg a rendőr. Ha azt a rengeteg autót megbírságolták, akkor jó bevétele volt a rendőrségnek.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, "örülj", hogy csak 5 ezer. Én sem tartom az ilyeneket helyesnek. Pl. óvatosan vezetsz, de hirtelen jön egy tankcsapda és még Te vagy a hibás, mert majdnem meghaltál.

A párom az első forgalmi óráján esett (motorral volt) és eltörte a kulcscsontját, fizethette a motorban esett kárt és meg is büntették, mert nem az időjárási és egyéb viszonyoknak megfelelően vezetett. Oké, valóban megkavarta egy autó és a sárfelhordás és bénázott, de ez volt az ELSŐ órája, nem tudott vezetni, azért ment oda, hogy megtanulja. De egy rutinosnál is előfordulhat egy hirtelen, előre nem látható probléma, ahogy említettem.

2013. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

sokan még nem tudják, de lesz következménye az elakadáokozásnak... azt mondta egy rendőr, hogy nézte az autókat, és csodálkozott a nyári gumikon..

de hogy sok kamionosnál még lánc sem volt..kíváncsi vagyok a bírságra..


az ötezer egy kimondottan baráti összeg..

2013. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szántóvető ***** válasza:

12-es,nem kötelező a téli gumi.(a csendőr hozzáállásán nem lepődök meg,ők mindig az okokat keresik a büntetésre).

és szégyenkezve bár de bevallom nem tudom hogy a hólánc Magyarországon kötelező-e kamionra..

remélem megmondja a tutit valaki ezzel kapcsolatban.

2013. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Napkiraly ***** válasza:
hülye aki kihívja a yardot ilyenkor
2013. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem hívtuk ki,éppen arra jött
2013. márc. 19. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!